Eskitme tarz mobilyaları seviyor ve evlerinizde eskitme ve oymalı bu tür parçaları, mobilyaları kullanmak istiyorsanız hemen Country Mağazalarına uğramanızı, en çok tercih edilen Country koltuk ve salon takımlarını, yatak odası takımlarını, genç odası takımlarını, açıkçası yeni sezon ve popüler olan model ve ürünleri görmenizi tavsiye ediyoruz.

Country Yemek odası modelleri şıklığı, modelleri ve kombinasyonu, lake ve eskitme boya ile hazırlanmış günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında olup, evlerimize farklı bir hava vereceklerdir. 2013 yılı yemek masası ve yemek odası takımları arasında ilk sırada tercih edilmektedirler. Country yemek odası takımı; yemek masası, 6 adet sandalye, konsol ve aynadan oluşmaktadır. Birbirinden göz alıcı, albenisi yüksek olan Country yemek odası takımları ise 5.300 liradan başlamaktadır.

İsterseniz Country yemek odası takımının tamamını değil de ihtiyacınız olan parçaları ayrı ayrı da alabilirsiniz.

Country yemek odası takımları birbirinden şık tasarım ve modellerinin yanı sıra sağlam ve kalitelidir. Ayrıca düğünlerin yoğun olduğu şu yaz mevsiminde yeni evlenecek çiftlere evlerinin döşenmesinde yardımcı olmak amacıyla Country mağazaları ödeme koşullarında özel şartlar da sunmaktadırlar.

2013 modasına damgasını vuran Country yemek odası takımlarını, salon yemek masası takımlarını, sandalye ve konsol çeşitlerini sizlerle görsellerimizde paylaştık. Renk ve desenlerine bizler hayran kaldık.

18. Yüzyıl dekorasyonu ve renklerini yansıtan Country tarzı mobilyalarda oymalı mobilyalar, pamuklu krem ve beyaz,  kaşmir tonlarındaki soft renklerden oluşan kumaşlar ile kaplanmıştır. Mutfak masanızın sandalye renklerini mutfak kombinasyonunuza uygun olarak Country Mağazalarından seçebilir, duvar ve tavan boyasıyla mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Masko, Modoko, Tepe Home gibi Mağazalarda Country tarzı yemek masası ve mutfak modellerini bulabilir, 18. Yüzyıl kombinasyonunu, şıklığını evinizde yaşayabilirsiniz.Kategori: Dekorasyon, Genel, Mobilya, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 5.815 kez okundu. Tarih: 7 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.