Country Tarzı En Güzel Banyo Modelleri ve Kombinasyonları

Country Tarzı En Güzel Banyo Modelleri ve Kombinasyonları
16 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Büyükşehir ve metropol yaşantısından kurtulmak, evinizin içinde birbirinden güzel dekorasyonlar ve ev döşemelerini yansıtmak, huzurlu güzel ortamlar yaratmak için 2018 modası Country tarzı banyo döşemeleri ve modelleri konusunda sizlerle öne çıkan banyo modelleri paylaşmak istiyoruz.

Küçük detaylar ve birbirinden farklı dizayn edilmiş banyo dolapları ve lavabo modelleri ile banyolarınızda doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Banyolarınızda kullanacağınız Country tarzı ahşap sepetler, ahşap askılar, ahşap havlu dolapları, sizleri 18. Yüzyıla götüren eski görüntülü vintage ayaklı küvet yerleştirebilirsiniz.

Banyonuzda küçük bir pencere varsa oraya el örmesi bir perde asabilirsiniz. Country tarzı çiçekli banyo perdeleri, modern çizgili bir tezgah üzerine koyacağınız doğal çiçekler, banyo duvarlarına asacağınız ahşap çerçeveli  kuş ve doğa resimleri, anneannelerinizden kalan eski minik avizeler, gazlı nostaljik görünümlü fenerler, mumlar ile banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz. En Önemlisi de banyonuzdaki son dekoru tamamlayan, tezgahınızın bir köşesine yerleştireceğiniz Redro çalar saattir.

Banyo duvarlarınızı parlak renklerden seçtiğiniz çiçekli duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz; neden mi gündüz gün ışığını yansıtır ve size sıcak güzel bir ortam görüntüsü verir. Country tarzı banyo duvar renklerini seçerken özellikle kavun rengi , sarı tonları ve gül kurusu renklerini kullanırsanız harika bir tasarım ve Country tarzı banyo malzemeleriyle çok güzel bir kombinasyon elde etmiş olursunuz.

Banyolarınızda Country tarzı seçmiş olduğunuz ayaklı beyaz küvet ve lavobalar da kullanmış olduğunuz ahşap rengi banyo malzemeleriniz ve duvar kağıdınızla aydınlık ve sıcak bir mekan elde etmiş olacaksınız.

Bizden size Country tarzı banyo döşemesi ile ilgili birkaç öneri, şayet 2018 modası Country tarzı banyonuzu yaratmak istiyorsanız önerilerim doğrultusunda banyo malzemelerinizi seçerek, hem büyüklerinizden kalan eskitilmiş görüntülü değil de gerçekten eski dolapları değerlendirir, hem de çok şık banyolar yaratabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git