Deride imzasını atmış DESA, deride öncü bir markadır. DESA Deri Montları, Deri Eldivenleri, Ayakkabı, çizme ve botlarıyla sizlerin bir parçası oldu. Şıklığı ve kaliteli ürünleri ile deride tercih edilen bir marka olan DESA 2013 modası cüzdanlarla sizlerle buluşmaya hazır.

Bayanların çantalarında olmazsa olmazlarından birisi de cüzdanlarıdır.  Bozuk paralarını, bazen de kredi kartları, kimlik kartları, kartvizitlerini yerleştirdikleri cüzdan  çok önemlidir.

Kaliteli güzel işlenmiş deriden yapılmış bir cüzdanı yıllarca kullanabiliriz. DESA da 2013 yılında bayanların çantalarında uyumlu renkleri ve kullanışlı modelleri ile taşıyabilecekleri cüzdanlar üretmiştir.

Sizlerle DESA 2013 modası cüzdanları renk ve desen seçenekleri hakkında bilgi edinmeniz için paylaşmak istiyoruz.

Dana derisinden yapılmış düz veya renkli derilerden üretilmiş, sizlerle paylaştığımız cüzdan modellerinden birisi muhakkak sizin için tasarlanmış. Modada öncü DESA deri cüzdana DESA Mağazalarından sahip olabilirsiniz.

DESA ürünlerine artık ulaşmanız çok kolay. Zamanınız varsa  DESA Mağazalarına giderek bizzat alışveriş yapabilirsiniz, şayet alış veriş için gezmeye zamanım yok diyorsanız evinizden internet ortamından www.desa.com.tr. adresinden beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz.



Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.302 kez okundu. Tarih: 8 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.