Dewberry Bayan Hırka Modelleri

Dewberry Bayan Hırka Modelleri
16 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Bayanların kışlık giyimleri arasında hırka kendilerini sıcacık hissettikleri giysilerden biridir. Biz de bugünlerde sık sık hırka modelleri üzerinde duruyoruz. Bugün de Dewberry bayan hırka modelleri üzerinde duracağız. Önce Dewberry bayan hırka modellerini gözden geçirelim.

Dewberry 1987 yılında kurulan Sinye Tekstil’in markasıdır. Bugün Amerika, Avrupa ve Asya’da toplam 27 ülkede ürünleri satılan Dewberry markası tekstil ürünleri pazarına önce erkek giyimiyle girdi. Ardından bayan giyimine de el atan Dewberry yeni ve trend tarzlar yaratan bir marka olarak bayan giyim piyasasında yerini aldı.

Dewberry bayan hırka modellerini incelediğimizde yepyeni tasarımları modern çizgilerle modelleştirdiklerini görüyoruz. Hırka modellerinin tasarımlarında genelde bol uzun modeller ön planda görünüyor. Bazı modellerin örgü kuşak ya da kemerle desteklenmesi görünümlerini daha hoş hale getirmiş.

Dewberry bayan hırka modellerinin renklerine baktığımızda genel olarak tek renk modeller çoğunlukta görünüyor. Bayan hırkalarının desenleri de çoğunlukla örgü desenleriyle sağlanmış.

Dewberry bayan hırka modellerinin fiyatları 90 ile 120 lira arasında değişiyor. Yalnız internet satış sitelerinde devam eden indirimlerde 30 ile 40 lira arasında bir fiyatla temin edebilirsiniz.

Bayanlar güzel, şık, trend bir hırka edinmek istiyorsanız reyonlarda Dewberry bayan hırka modellerini mutlaka görmelisiniz.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git