Doğtaş Çift Kişilik Yatak Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Doğtaş Çift Kişilik Yatak Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları
18 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

40. yılını geçtiğimiz günlerde kutlayan Doğtaş; mobilya sektörüne girdiği günden itibaren kalitesinden asla ödün vermediği için dünya mobilya sektöründe yerini almış ve birinci sırada adından söz ettirmektedir. Günün yorgunluğunu yatağımız kaliteli ve güzelse rahat bir uyku ile üzerimizden atabiliriz.

Doğtaş sizler için, sizlerin uyku kalitesini düşünerek 2018 yeni sezon Exclusive, sensitive, dream, life serisi yatakları üretmiştir. Sağlıklı ve rahat bir uykunun ardından güzel sabahlara uyanmanız için tasarlayıp ürettiği 2018 Doğtaş yeni sezon birbirinden kaliteli ve tasarım harikası yatak çeşitlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Doğtaş yataklarını tasarlayıp üretirken, kadın ve erkek vücut ısısının farklılığını da göz önüne aldı.  Üretip piyasaya sunduğu ve sizlerle buluşturduğu yatakların kalitesinden o kadar emin ki; Doğtaş 2018 yatak modellerinde dünyada bir eşine daha rastlayamayacağınız bir ilke imza atarak Doğtaş yataklarda ömür boyu garantiyi sizlere sunuyor. Dünya listelerinde ürettiği yataklar ile ilk sırada yerini alan  Doğtaş; lüx kaz tüyü yataklarda nano teknoloji buluşturdu.

Huzurlu harika bir uyku için Doğtaş dünyada ilk defa süt lifinden yapılmış kumaş ve köpük sünger ile üretilmiş (Milky Spring Foam ) sizlere sunuyor.  30 derece sıcaklıkta yıkanabilen, kumaşının elyafı ise; cildiniz ve sağlığınız için faydalı olan 18 aminoasit içermektedir. 2018 yeni seri bu muhteşem Milky Spring Foam  yataklara  ve fiyatlarına Doğtaş’ın kendi sitesi olan http://www.dogtas.com.tr/Urun/dogtasyatak/sensitiveserisi/547/Milky%20Spring%20Foam/ linkini ziyaret ederek  tüm ayrıntıları inceleyip satış şartları hakkında bilgi sahip olabilirsiniz.

Doğtaş yatak nasıl alınır? Sizin için doğru yatak hangi modeldir? Güne dinlenmiş ve zinde olarak uyanmak istemez misiniz? En yakınınızdaki Doğtaş Satış Mağazasına giderek ihtiyacınız olan yatak modelini söylüyorsunuz, size oradaki Doğtaş yatak uzmanı rehberlik ederek sizin için en uygun yatak seçiminde yardımcı oluyor. Ayrıca yatağınızı seçtikten sonra yatağınıza ve odanıza en uygun Doğtaş’ın 20 ye yakın çeşidi bulunan yatak başı ve baza modellerinden de seçerek harika bir yatağa sahip olabilirsiniz. Fiyatları da bütçenize uygun, Doğtaş kalitesini ve şıklığını dilerseniz peşin dilerseniz taksitle ödeyebilirsiniz.

Haydi daha ne duruyorsunuz; yatağınızı yenilemek için en yakın Doğtaş Satış Mağazalarına uğrayın. Doğtaş’ın konusunda uzman satış yetkilileri sizleri yeni teknolojiyle buluşturmak için bekliyor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git