En Yeni Haşema Modelleri 2018

En Yeni Haşema Modelleri 2018
21 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

Yazın tadını çıkarmak herkesin hakkı. Görüşler ne olursa olsun saygı duymalı herkes. Kapalı bayanların ve belli sınırları olan bayların yazın tadını çıkarmak için giydikleri haşemaların en son modellerine birlikte bakalım.
Tesettür örtünmek anlamına gelir, haşema ise tesettür mayosu üreten bir firmadır. Firma Türkiye’de ilk olması bakımından tesettür mayoları haşema olarak anılmaya başladı. Haşema denince akla hemen bayan gelir ama ilk başta sadece bir grup üniversite öğrencisi tarafından sadece erkekler için yapılıyormuş daha sonra ticareti yapılmaya başlanınca yelpaze genişlemiş. Bugün artık bay, bayan, çocuk her yaştan insan için modellerini görmek mümkün. O yüzden bayan modellerinden önce çocuk ve erkek modellerine kısaca birlikte bir göz atalım.

Haşema çocuk modellerine baktığımız zamanda bu model karşımıza çıkıyor. Canlı renkleri çocuklar için hoş olabilir. Çocuklar için olan ürünlerin fiyatları ise 75 TL ve 135 TL arasında değişmekte.

Haşema erkekte ise karşımıza bu model geliyor. Hem renk hem kesim bakımından son derece şık bir seçim olacaktır. Erkekler için olan modellerin ise biraz daha uygun fiyata olduğunu görüyoruz. Erkek ürünlerinin fiyatları 30 TL ile 70 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Bayanlar için bu yazın en popüler olması beklenen tesettür mayo modeline baktığımız zaman son derece şık, kesimleri düzgün bu modeli görebiliriz. Tabi burada renk seçimi size kalmış ama çok fazla açık renk tercih etmez iseniz daha iyi olabilir.

Kolları biraz daha uzun olan bu tesettür mayo modelleri de bu yaz çok popüler olacağa benziyor. Bayanlar için olan ürünlerin fiyatları 70 TL ile 220 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sınırları korumak isteyenler için tamamen kapalı modellerde bulunmaktadır.
Haşema 2017 modellerine mağazalardan ulaşabileceğiniz gibi internetten sipariş verip de alabilirsiniz. Yazın gelmesinin en güzel yanı tatil, tatilin ise en tatlı yanı alışveriş. Yakınlarınız ve çocuklarınız ile güzel, tatlı bir alışveriş sizin için daha iyi olabilir. Hem ürünleri bir bire görüp deneyebilirsiniz de. Eğlencenin eksik olmadığı, bol kahkahalı tatil geçirmeniz dileğiyle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git