Kol düğmeleri erkekte çok şık ve önemli bir aksesuardır. İş Toplantılarında, davetlerde veya eş veya kız arkadaşınız ile gittiğiniz bir kokteylde giyiminiz ile göze çarptığınız kadar bir çift kol düğmesi ile de aynı trendi yakalarsınız.

Kol düğmeleri erkeklerin şık ve karizma görünmesini sağlarlar. Bayanların çeşitli takıları vardır, küpe kolye, kemer, yüzük, bilezik vb. gibi, erkeklerin takıları ise kemer, saat, kravat iğnesi ve şık kol düğmeleridir.

Vakko , Beymen, Sarar, Mağazaları da siz beyler için çeşit çeşit, gömleğinize ve takım elbiselerinize uygun renk ve modellerde kol düğmeleri hazırlamıştır.

Vakko ve Sarar Mağazalarında kol düğmeleri 100 lira ile 200 lira arasında satılmaktadır. Piyasada da 20 liradan başlayan fiyatlarla çeşitli modellerde kol düğmeleri bulabilirsiniz.

Yine tarzınıza uygun kuyumculardan el yapımı kıymetli taşlar ile işli altın ve gümüş çok şık kol düğmelerine de sahip olabilirsiniz.

Bayanlar eşlerini giydirmekten her zaman mutlu olurlar.

Eşlerinin giyimlerini genellikle bayanlar hazırladıkları ve seçtikleri için kol düğmelerini de eşlerinin kıyafetlerine, giyecekleri  gömleğe, takım elbiseye, ve gidecekleri davet veya toplantıya uygun olması konusunda hassas davranarak seçerler .

Günümüzde altın, pırlanta, gümüş ve bujiterilerden hazırlanmış çeşitli model ve renkte erkek kol düğmeleri bulunmakta olup; bunlardan sizler için birkaç modeli seçtik.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 660 kez okundu. Tarih: 12 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.