Etnik Desenli Elbise Modelleri

Etnik Desenli Elbise Modelleri
1 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Etnik Desenli Elbise Modelleri

Bahar ve yaz aylarının boğucu havasından bir nebze olsun bayanları kurtaran elbiseler her daim gözde olmaya devam etmektedirler. İşte, evde, sokakta, düğünde, davette elbisenin ağırlığı ve havası başka bir kıyafetle karşılaştırılamaz. Bin bir farklı modeli ve çeşidi bulunan elbiselerde son yıllarda etnik desenler ön plana çıkmaktadır. Birkaç yıl öncesine kadar sadece aykırı ve bohem takılan genç kızların tercih ettiği etnik desenli elbise modelleri artık genç yaşlı herkesin gözdesi oldu.

Etnik Desenli Elbiselerde Trend Modeller

Etnik desenli elbiselerle hem şık hem de masum görünmek mümkündür. Modeli ne kadar dekolteli ve cesur olursa olsun, etnik desenlerin kattığı saflık havası çok orijinal bir yansımadır. Özellikle etnik desenli beli saran, aşağıya doğru pileli inen diz üstü boydaki elbiseler bu sezonun en çok tercih edilenleri arasındadır. Ayrıca etnik desenli elbise modelleri arasından yarasa kol modeliyle bir omzu açıkta bırakan modeller bayanlara şehrin ortasında etnik, yerli bir hava katmaktadır.

Etnik Desenli Elbise Kombinleri

Etnik desenli elbiselerde renk ve desen yoğunluğu bulunduğundan, kombinlenecek parçaların sade ve mümkünse tek renk olmaları gerekir. Ayrıca çok parlak, simli, ışıltılı çanta ve ayakkabılar yerine tek renk, ancak neon renk olan bir parçayla kombinlemek çok daha akıllıca olacaktır. Bu sayede elbisedeki etnik hava, çanta ve ayakkabıdaki modern ışıkla buluştuğunda etno-modern kombin elde edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git