Etnik Desenli Hırka Kombinleri

Etnik Desenli Hırka Kombinleri
2 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 31 kez okundu.

Etnik Desenli Hırka Kombinleri

Yazın sonlarına yaklaştıkça yavaş yavaş üzerimize atabileceğimiz hırkalar, ceketler kendini göstermeye başlamış durumda. Serin havalarda yanınıza alabileceğiniz şık hırkaların etnik desenli olanları oldukça dikkat çekici. Ancak etnik desenli hırkaları kullanmak biraz dikkat istiyor çünkü bu tür hırkalar tam anlamıyla apayrı bir tarzı yansıtıyor. Ayrıca etnik desenler genellikle oldukça karmaşık ve kombinlemesi zor desenlerdendir. Bu nedenlerle de etnik desenli hırka kombinlerine göz atmakta fayda var.

Etnik desenli hırka modelleri, rengârenk tonlar tercih edilerek ya da yalnızca iki renk kullanılarak tasarlanmış olabilir. İki renk olan modelleri kombinlemek daha kolaydır. Ancak genel olarak etnik desenli hırka kombinlerine dikkat edilirse; hırka dışında kalan parçaların sade olduğu görülebilir.  Etnik tarzdaki hırkaların salaş görünümde olanları, tarzın kendisine daha uygundur ama klasik kesimlerde modeller görmek de mümkün.

İki renkten oluşan modelleri, hırkanın içinde yer alan renk tonlarından birini tercih ederek kombinleyebilirsiniz. Pantolon ve bluzu tek renk seçebilir; sadece hırkayı vurgulayabilirsiniz. Aslında bu durum karışık renklerden oluşturulmuş modeller için de geçerlidir. Bu tür hırkalarla seçeceğiniz ayakkabı ve çanta modeline ayrıca özen göstermelisiniz. Salaş bir tarz görünümü verdiğinden ayakkabının ve çantanın da bu tarza uygun olması gerekir. Bunun için rahat, bilek boy ayakkabılar ya da tüylü bootieler tercih edebilirsiniz. Çanta konusunda ise salaş tarzın olmazsa olmazı büyük ve dökümlü çantalar en uygunu olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git