Goldaş Pırlanta Modelleri ve Fiyatları

Goldaş Pırlanta Modelleri ve Fiyatları
11 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

Günümüz erkekleri artık aşkın ve sevginin sembolü olarak sevgilisine, eşine veya kız arkadaşına pırlanta hediye etmektedir.
Bunun içindir ki özel günlerde kuyumcular genellikle erkek müşterilerine hizmet vermektedirler.
Sizin hediyeniz size özel olsun ve tasarım ve yeni modelleri ile şıklığınıza şıklık katsın.
2018 yılına girmeye yaklaştığımız şu günlerde çeşitli kampanyalar düzenlenmiş ve erkeklerin de hediye tercihleri nedeniyle pırlanta satışları % 15 artmıştır.
Goldaş Kuyumculuk özel günlerden sevgililer günü, anneler günü ve babalar günü gibi günlere hazırlandıkları gibi yeni yıl için de hazırlanmış ve kampanyalar düzenlemişlerdir. Sizler de Goldaş Kuyumculuk mağazalarını ışıldı ve zerafetin simgesi pırlantanızı seçmeden önce muhakkak görmelisiniz.
Goldan 2017 yılında pırlantalarını özel koleksiyonlar sizlere sunuyorlar. Treasure Koleksiyonu görmeye değer. Hem tasarımı, hem şıklığı, hem zarifliği ve hem de fiyatıyla sizlerin ve sevdiklerinizin kullanımıza hazır. Treasure Koleksiyonunda her pırlantayı, safirler ve zümrütler süslemektedir. Bu koleksiyonda sizlere veya sevdiklerinize yakışacak çok şık takı ve aksesuarlar bulunmaktadır.
Fiyatları ise 3.900 liradan başlayıp, 15.300 liraya kadar satılmaktadır.
Yılbaşına özel ametis ve pırlantadan oluşan Violet isimli kolye de çok şık ve çok güzel bir üründür. Bu şık kolde de yılbaşına özel bir fiyat ile 190 liradan satılmaktadır.
Sizlere bu koleksiyondan birkaç modeli sunmak istiyoruz. Hepinize aşk ve sevgi dolu bir yıl diliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git