Hamile Bluzları 2018

Hamile Bluzları 2018
2 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Hamile Bluzları 2017

Hamilelik bir bayanın en hassa olduğu, fiziksel ve duygusal en çok değişim yaşadığı dönemdir. Fiziksel değişiklerle beraber ruhsal denge, ruhsal değişimlerle beraber fiziksel görünüm bozulur. Bu sebeple duygusal dengeyi korumanın en önemli yolu, anne adayının fiziksel görüntüsünden memnun olmasıdır. İşte bu mantıkla hareket eden kıyafet tasarımcıları da birbirinden şık ve estetik hamile elbiseleri, gömlekleri, pantolonları, bluzları üretmektedirler. 2017 yılının hamileleri için de birbirinden şık ve güzel bluzlar vitrinlerdeki yerlerini çoktan aldı. Hamile bluzları 2017 yılında renk, model ve desen olarak genç ve taze bir hava yaratmaktadır.

Hamile bluz modelleri 2017

2017 yılının hamile bluzları canlı renkleri, geometrik şekilli, puantiyeli ve çizgili desenlerle fark yaratmaktadır. Birbirinden şık model ve desenlerin hâkim olduğu hamile bluzları 2017 yılında daha çok yarasa kol, tek omuzu açıkta bırakan ya da v yaka şeklinde tasarlanmıştır. Önceki yılların hamile bluz modellerinden olan göğüs altından lastikli bluzlara 2017 yılında pek rastlanmamaktadır. Hamilelikle beraber göbek, basen ve kalçalarda oluşan fazla kiloları gizlemek adına basenleri kapatan uzunlukta ve özellikle de önü daha kısa arkası uzun bluz modelleri daha trend durumdadır.

Hamile Bluz Kombinleri

Hamile bluzlar genel olarak uzun oldukları için altına tayt ya da streç pantolonlar giymek şık bir görüntü oluşturacaktır. Uzun olmayan hamile bluzlarının altına ise daha bol pantolon ve kaprilerin tercih edilmesi uygun olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git