Hamile Elbise Modelleri 2018

Hamile Elbise Modelleri 2018
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

Hamile Elbise Modelleri 2017

Hamilelik bir kadının hayatının en güzel, en heyecanlı, bir o kadar da zor ve stresli dönemidir. Hormonların çalışma düzeni değiştiğinden duygu durumları an be an değişir ve ağlamak gülmeye karışır. İşte bu karmakarışık dönemde bir de alınan kilolar her şeyin tuzu biberi olur. Zira ağlamak için bahane arayan anne adayının aynaya bakması yeterlidir.

2017 Hamile Elbise Modelleri

Hamile elbise modelleri 2017 yılında genel olarak yazlıklarda uçuşan tiril tiril kumaşlardan, kışlıklarda ise pamuk veya ketenden üretilmiştir. Daha önceki yılların çok bol ve kıvrımları gizleyen hamile elbise modelleri, 2017’de yerini göğüs, kalça ve göbeği daha estetik gösteren modellere bıraktı. Hamile elbise modelleri 2017’te seksi, şık, estetik çizgiler ön planda, sevimli, sempatik hamile kıyafetleri daha geri planda kalmaktadır. Ayrıca 2017 hamile elbise modellerinde hamileliği ve özellikle de göbeği ortaya çıkarma, ön plana alma trendi hakimdir. Ayrıca 2017 hamilelerini daha cesur tercihler yapmaya iten elbise boyları da hayli dikkat çekicidir. Zira diz üstü boyda hamile elbise modelleri yoğunluktadır.

2017 Hamile Elbiselerinde Trend Renkler

2017 hamile elbiselerinde model olarak göbeği ve hamileliği ön plana çıkarmak olduğu gibi, renk olarak da bu akım takip edilmektedir. Yazlık, kışlık tüm 2017 hamile elbiseleri capcanlı, göz alıcı, neon renklerle bezenmiş durumdadır. Ancak en trend hamile elbise renkleri kırmızı, sarı, yeşil ve turuncudur. Üstelik bu trend renkler yaz ve kış kreasyonunda aynıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git