Hamile Elbise Modelleri 2016

Hamilelik bir kadının hayatının en güzel, en heyecanlı, bir o kadar da zor ve stresli dönemidir. Hormonların çalışma düzeni değiştiğinden duygu durumları an be an değişir ve ağlamak gülmeye karışır. İşte bu karmakarışık dönemde bir de alınan kilolar her şeyin tuzu biberi olur. Zira ağlamak için bahane arayan anne adayının aynaya bakması yeterlidir.

2016 Hamile Elbise Modelleri

Hamile elbise modelleri 2016 yılında genel olarak yazlıklarda uçuşan tiril tiril kumaşlardan, kışlıklarda ise pamuk veya ketenden üretilmiştir. Daha önceki yılların çok bol ve kıvrımları gizleyen hamile elbise modelleri, 2016’de yerini göğüs, kalça ve göbeği daha estetik gösteren modellere bıraktı. Hamile elbise modelleri 2016’te seksi, şık, estetik çizgiler ön planda, sevimli, sempatik hamile kıyafetleri daha geri planda kalmaktadır. Ayrıca 2016 hamile elbise modellerinde hamileliği ve özellikle de göbeği ortaya çıkarma, ön plana alma trendi hakimdir. Ayrıca 2016 hamilelerini daha cesur tercihler yapmaya iten elbise boyları da hayli dikkat çekicidir. Zira diz üstü boyda hamile elbise modelleri yoğunluktadır.

2016 Hamile Elbiselerinde Trend Renkler

2016 hamile elbiselerinde model olarak göbeği ve hamileliği ön plana çıkarmak olduğu gibi, renk olarak da bu akım takip edilmektedir. Yazlık, kışlık tüm 2016 hamile elbiseleri capcanlı, göz alıcı, neon renklerle bezenmiş durumdadır. Ancak en trend hamile elbise renkleri kırmızı, sarı, yeşil ve turuncudur. Üstelik bu trend renkler yaz ve kış kreasyonunda aynıdır.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 856 kez okundu. Tarih: 3 Ekim 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.