Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımları
3 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

Mutfaklarımızın ve yemek masalarımızın  vazgeçilmez araçları çatal kaşık ve bıçakları artık birer sanat harikası olmaya başladı. 1968 Yılından beri faaliyet gösteren Hisar bu konuda şaheserler yaratıyor. Hisar bu uretimlerini 25.000 metrekare alana yayılan fabrikasıyla yapıyor. Dağıtımını ise dünyanın bir çok başkenti ile Türkiye’nin hemen hemen her yerindeki pazarlama ve satış şubeleri sağlıyor.

Yıllardır çatal kaşık bıçak üreten hisar firması her gün ürünlerine yeni bir model katmaya devam ediyor. Her yeni model sofralara farklı bir zarafet kazandırıyor.

Mükemmel bir sofra hazırladık tabaklar, peçeteler, tuzluklar hele yemekler mükemmel… Fakat güzel bir çatal kaşık takımımız yok. Ne kadar kederleniriz değil mi? İşte hisar bu kederlenmemize süper çözümler üretiyor.

Hisar birbirinden muhteşem farklı tasarımlarla bizlere sofralarımızdaki mükemmelliği tamamlama fırsatı sunuyor. Hisar çatal kaşık bıcak takım modellerine şöyle bir baktığımızda yirmiden fazla modelle bizlere epey fazla seçenek sunuyor.

Bu modelleri incelediğimizde sanki bize saray sofralarında olduğumuzu hissettirecek şıklıkta ve tasarımda olduklarını görüyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git