Hisar Çatal, Kaşık ve Bıçak Çeyiz Setleri

Hisar Çatal, Kaşık ve Bıçak Çeyiz Setleri
24 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

Güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz Hisar dünyaca tanınan bir markadır ve dünyada ilk 10 arasında yer almaktadır.

Hisar ürünleri  çelik tencere takımları, porselen yemek takımları, çaydanlık takımları, çatal, bıçak ve kaşık takımları ile sizlere hem sağlık, hem de mutfak ve sofralarınızda şıklığı sunmaktadır.

Hisar 1968 yılından günümüze kadar gelen ve  sofralarımıza kaliteyi, ömürlük çatal, kaşık bıçak setleri, tencere takımları, porselen takımları ile sofralarımıza birinci sınıf kaliteyi sunmakta ve emsalleri arasında aranılan bir marka olmaktadır.

Hisar tüm ürün guruplarında tasarım ayrıcalığını, kaliteyi, zarif ve estetikliği,  ürünlerindeki şıklığı İnci Yılmaz ve Can Yalman gibi ünlü tasarımcıların projeleriyle sizlere sunmaktadır. Dilerseniz sizler için özel tasarım ile üretilecek çatal, bıçak ve kaşık takımınızın üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hisar  “İyi tasarım ve kaliteli ürün herkesin hakkıdır” misyonuyla yola çıkarak; dünya çapında “DME-Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülü”, Desing Turkey İyi Tasarım Ödülü” ve “EDIDA-Elle Decor International Desing Awars” gibi bir çok endüstriyel tasarım ödülüne layık görülmüştür.

ISO 9001 belgesine Hisar kendi sektöründe il sahip olan firmadır.

Hisar ürünlerinin kalitesi tartışılmaz, çatal, bıçak ve kaşıkların desen tutarlılığı ön plandadır.  Yemeklerde kullandığınız bıçaklardaki özel üretim sayesinde tabağınızdaki et vb. yiyeceklerinizi keserken porselen tabağınızın çizmemesi gerekmektedir ve Hisar bunu başarmıştır.

Hisar çatal, bıçak ve kaşık takımının üretiminde yıkandıktan sonra üzerlerine uygulanan polisaj ile leke bırakmama özelliği, soframızda kullandığımız çatalların dişlerinin aralarında yemek artıklarının zamanla oluşmaması için çatal dişlerinin konik olarak üretilmesi ve uçlarının küt olması hep tasarım harikasıdır.

Sizlerin sağlığı göz önünde tutularak sofranıza şıklık katacak 2017 – 2018 yılı trend Hisar çatal bıçak ve kaşık setlerinden seçimlerinize yardımcı olmak için bir görsel hazırladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git