İda Seramik Yer Karosu ve Duvar Seramikleri

İda Seramik Yer Karosu ve Duvar Seramikleri
22 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

Çanakkale Seramik Fabrikalarının İç Anadolu Yerköy Seramik Fabrikaları adı altında 28 Haziran 2007 tarihinde açılışı yapılan ve daha sonra İda Seramik Fabrikaları olarak ismini duyuran Kale Gurubu ürün çeşitliliği, yer karosu ve seramikte lider olmayı hedeflemektedir. Sizlere renk ve desenlerinin yanı sıra estetik bir görünüm sunan İda Seramik İç Anadolu Bölgesinde hizmet veren bir Kale Gurubu Kuruluşudur.

İda Seramik yaşam alanlarınıza modern ve göz zevkinize uygun bir çok alternatif sunuyor. Kale Grubu UNICERA 25. Uluslar arası Seramik Banyo Mutfak Fuarına İda Seramik ve Kale Grubu markalarından hariç İtalya’da satın aldığı Edilcoughi ve Edilgres markalarıyla da dünya lideri olarak yoluna devam ediyor.

Doğal taş görünümlü, ahşap görünümlü yer karoları ve seramikleri ile duvar kağıdını aratmayan dekorları ile iç ve dış mekanlarda sizlerin evlerinizi, bahçelerinizi, mutfak ve banyolarınızı baharın renkleri ve desenleri ile döşemeye hazır. Daha ne duruyorsunuz;  hemen İda Seramik Satış Bayiine giderek, veya www.idaseramik.com adresinden, 2018 modası İda Seramik yeni ürün katoloğunu gözden geçirip en güzel mekanlara sahip olabilirsiniz.

Bahçe, balkon ve teraslarınız için güneş ve deniz imajını sizlere yansıtan nostaljik taşlı yolları yansıtan Çakıltaşı serisi ve ahşap görünümü sevenler için Albero serisinin walnut, meşe ve maple renk ve desen çeşitliliği ile İda Seramik’te bulabilirsiniz.

Ayrıca evlerinizin dış cephelerini taplamak için doğal taş görünümlü İda Seramik Lego Serisi ile dış cephe kaplamalarında harika bir görünüm elde edeceksiniz.

Porselen üzerine Rotocolor Baskı ile üretilen; platin ve altın görünümlü yeni serilerde;  Luwury Cement ile seramik üzerine beton imajı verilirken, Enigma serisinde ise volkanik taşların renk ve görüntüsünü bulacaksınız. Her iki seri ile de evlerinizde şık görünümlü lüx banyolar yaratabilirsiniz.

Evlerinizde sıcak bir görünüm ve şıklığı bir arada yaşamak istiyorsanız İda Seramik ahşap görünümlü Albero serisi ile yerlerinizi döşeyebilir, İstanbul serisi duvar karoları ile de duvarlarınızı döşeyerek harika bir kombin yaratabilirsiniz.

Evlerimizde iç ve dış mekanların döşenmesi, banyolarınızın kaplanmasında;  İda Seramik Ürünleri ile dekorasyonda yer karosu ve duvar seramiklerinde trendi yakalayacaksınız.

Banyolarınız için İda Seramik yeni sezon 2018 modası yer karosu ve duvar seramiklerinin yanı sıra ;  banyo malzemelerinde çanak lavabolar, etejerli lavabolar, gömme rezervuarlar, armatürler, dikdörtgen, köşe ve oturmalı küvetler, duş tekneleri, klozetler gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Çanakkale Seramik ile evlerinizde kaliteyi ve lüxü yaşayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git