İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Trençkot Modelleri

İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Trençkot Modelleri
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Trençkot Modelleri

Hava sıcaklıklarının sürekli değiştiği bahar ayları, trençkotların çok rahat kullanıldığı aylardır. Kumaş, deri, süet, çeşitleri bulunan trençkotlar, her türlü giysi ile uyum sağlamaktadır. İş hayatında da kullanım rahatlığı ile çok tercih edilen trençkotlar, altına giyilen; dar kısa etekler, dar ve geniş modellerdeki pantolonlar, elbiseler kısaca her türlü giysi ile uyumlu kullanılmaktadır. İş görüşmelerinde, rahat aynı zamanda ciddi bir izlenim yaratan trençkotlar uygun giysiler ile kombinlenerek kullanılabilmektedir. Tençkot kombinleri genellikle büyük çantalar ve yüksek topuk ayakkabılar ile tamamlanır.

İş Görüşmelerinde Giyilen Uzun Trençkot Modelleri

Son yıllarda kullanılan, siyah, lacivert, kahverengi, gri, yeşil ve krem trençkotlara, 2018 İlkbahar modasında değişik renkler eklenmiştir. Klasik renk trençkotların yanında mavi, açık yeşil, sarı trençkotlar, beyaz gömlek ve siyah dar pantolonlar ile kombinlenerek, iş görüşmelerinde kullanılmaktadır.

İş Görüşmelerinde Giyilen Kısa Trençkot Modelleri

Geniş pantolon ve geniş etekler ile daha çok uyum sağlayan kısa trençkotlar, yılın modasını yansıtan, kloş model şifon etekler ve tamamı geniş pantolonlar ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Kırmızı, sarı, mavi, yeşil renklerinin bu yıl çok kullanıldığı kısa trençkotlar yüksek topuk ayakkabı veya botlar ile uyum sağlar. Çalışan bayanların rahat kullandığı büyük boy çantalar bu kombini tamamlayacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilen Kapüşonlu Trençkot Modelleri

Spor giyim tarzı ile kullanılan kapüşonlu trençkotlar, ciddi giyinme zorunluluğu bulunmayan işlerde, kot ve keten pantolonlar ile birlikte kullanılmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git