2015 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilen Yelek Modelleri

2015 Modasında karşımıza çıkan yelekler, beraberinde giyilen kısa etek ve pantolonlar ile iş görüşmesi için uygun kombinler oluşturmaktadır. Kısa, uzun, kapüşonlu, triko gibi değişik modelleri bulunan yelekler, hava sıcaklıklarının değişken olduğu bahar aylarında, bayanların severek kullandığı giysiler arasındadır. Fazla abartılı giysiler yerine sade bir giyim tarzı, hafif makyaj ve minik takılar kullanmak, iş görüşmelerinde doğru bir izlenim yaratmak için gereklidir.

İş Görüşmelerinde Giyilen Uzun Yelek Modelleri

Resmi İş görüşmelerinde, ciddi bir hava yaratan uzun modellerdeki yelekler, altına giyilen bedene oturan pantolonlar ve kalem etekler ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanıldığında, bayanları bir beden ince gösteren kumaş yelekler, stiletto tarzı ayakkabılar ve büyük modellerdeki çantalar ile kullanılmaktadır.

İş Görüşmelerinde Giyilen Kısa Yelek Modelleri

Kısa yeleklerin kumaş ve deri modelleri mevcuttur. Bedene oturan kumaş yelekler, saat kösteğini anımsatan zincirler ile kullanılmaktadır. Kalem etek ve kısa pantolonlar ile çok şık duran deri ve kumaş modellerdeki kısa yelekler iş görüşmelerinde kısa botlar ve stiletto tarzı ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılmaktadır.

İş Görüşmelerinde Giyilen Kürklü ve Triko Yelek Modelleri

İnce dokuma triko yelekler ve kürklü yelekler daha çok spor giysiler ile kullanılmaktadır. Kapüşonlu modelleri de bulunan triko yelekler, iş alanına göre, rahat giysi kullanan firmalar ile yapılan görüşmeler için uygun olacaktır. Kürklü yelekler ise sade renk badi ve koyu renk pantolonlar ile kombinlenerek kullanılmaktadır.

 

 Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 628 kez okundu. Tarih: 16 Mayıs 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.