İş Görüşmesinde Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

İş görüşmelerinde hazırladığınız kombini taçlandıracağınız parça ayakkabılardır. Bu nedenle ayakkabı tercihi önemlidir. Çok şık bir kombini ayakkabı seçimiyle tam bir faciaya dönüştürmek çok kolay bir iştir. İşte bu nedenle ayakkabı seçiminin detaylarını bilmeli ve iş görüşmesi için ayrıca özen göstermelisiniz. 2018 ilkbahar sezonunda ayakkabılar bahar havasını yansıtan cıvıl cıvıl renklerden tasarlanmış. Sade kombinlerinizi renklendirmek için bu sezonun ayakkabılarından faydalanabilirsiniz.

Bahar aylarında gideceğiniz iş görüşmesi günü, hava güzelse şanslısınız demektir. Böylece cıvıl cıvıl ayakkabıların açık modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çok renkli ayakkabıları, tek renkli kombinlerle kullanırsanız; daha şık olacaktır. Tamamı açık renklerden oluşan kombinlerle pastel renklerde ayakkabılar kullanabilirsiniz. Koyu renklerde bir kombin tercih ettiyseniz; açık ve soft renklerden yana tercih yapmalısınız. Bunun dışında siyah ve beyaz gibi temel renklerden oluşan kombinlerde, kırmızı, pembe, sarı gibi renkler tercih edilebilir.

İş görüşmesi için ayakkabı seçimi yapacaksanız dikkat etmeniz gereken diğer hususlardan biri de ayakkabının zarafetidir. Platform topuk ilk çıktığı günlerden bu yana ününden çok şey kaybetti. Zaten iş görüşmesine giderken de kaba topuklu ayakkabılar tercih etmemeniz yerinde olacaktır. En fazla 2-3 milimlik topuklar platformlar uygun olabilir. Zaten bu sezon da platform topuklu ayakkabılar yerini ince topuklu ayakkabılara bırakmış durumda. Çanta tercihinizi yaparken de ayakkabı detaylarına dikkat etmeyi unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git