İş Görüşmesinde Giyilebilecek Badi Modelleri

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Badi Modelleri
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Giyilebilecek Badi Modelleri

Dış görünüş, kişinin hem kendine olan güvenini hem karşıda bıraktığı izlenimi etkilemektedir. Bayanların, yorgun, hasta ve bakımsız olduğu günlerde, yürümesi, konuşması, her türlü tavır ve davranışı farklı olacaktır. İş görüşmelerine katılırken, işin gerektirdiği şekilde ama kendi zevklerine göre tercihler yapmak gereklidir. Etek ceket ve pantolon ceket kombinleri, içine giyilen değişik renk ve modeldeki badiler ile tamamlanabilir. 2018 İlkbahar modasındaki sade, dantelli ve desenli badiler ile değişik kombinler yapılmaktadır.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Renkli Badiler

Son birkaç yılın modası blazer ceketlerin içinde kullanılabilen renkli badiler, iş görüşmesi için şık alternatiftir. Siyah ve beyaz ceketler her renk badi ile uyum sağlayacaktır. Kahverengi tonlardaki ceketler, krem, pembe, mavi, beyaz renklerdeki badiler ile kombinlenebilir. Lacivet, mavi, ceketler ise; beyaz, krem, mavi, renk badiler ile kullanıldığında iş görüşmesi için şık kombinler oluşturacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Dantelli Badiler

2018 İlkbahar ve yaz modasında sık kullanılan dantel, badilerinde de yaka ve kollarında kullanılmaktadır. Sıradan düz badileri oldukça gösterişli hale getiren dantel, ceketle yapılan kombinlerin içinde şık bir görüntü yaratmaktadır. Siyah, lacivert, kahverengi, gri ceketler açık renk dantelli badiler ile kullanıldığında iş görüşmesi için uygun kombinler oluşturacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilen Tüllü Badiler

Bu yıl elbiselerin yaka kol ve sırtında kullanılan tül, badilerde de kullanılmaktadır. Badinin orijinal rengindeki tüller, kol, yaka ve sırtında kullanıldığında, etek ve pantolon ceket kombinlerinin içinde gösterişli bir iş görüşmesi kombini oluşturacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git