İş Görüşmesinde Giyilebilecek Etek Modelleri

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Etek Modelleri
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Giyilebilecek Etek Modelleri

Başvuru yapılan firmanın, çalışma yaptığı iş alanına göre giysiler seçilmesi gereken, iş görüşmesinde geniş ve dar modellerde etekler üstüne giyilen, sade renk gömlek veya ceketler ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Çok kısa etekler, fazla makyaj ve abartılı takılar, iş görüşmelerinde yanlış izlenim bırakacağı için tercih edilmez.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Dar Modellerde Etekler

Siyah veya renkli, dar model etekler, 2018 İlkbahar modası, klasik erkek model beyaz gömlekler ve desenli şifon gömlekler ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Mini veya midi bu etekler, ince trikolar ve blazer ceketler ile de uyum sağlar. İş hayatında sık kullanılan dar modellerdeki etekler yüksek topuk bot veya stiletto tarzı ayakkabılar ile uyum sağlayacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Geniş Modellerde Etekler

Bu yıl vitrinlerde çok fazla görülen, diz üstü kloş etekler, üstünde ceket ve gömlekler ile kombinlenebilir. Çok iri desenli kumaş yerine sade renk veya küçük desenli kumaşlar tercih edilmelidir. Yüksek topuk ayakkabılar ve eteğin içindeki renk çanta iş görüşmesi için uygun olacaktır.  Abartılı takılar, iş görüşmelerinde kullanılmaz. İnce bileklik ve tek, renkli, yüzükler bu giysileri tamamlayacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Desenli Kumaş Etekler

Çok dikkat çekici renk ve büyük desenli etekler iş görüşmelerinde yanlış izlenim verebilir. Bunun yerine sade renk ve küçük desenli kumaşlardan üretilmiş giysiler tercih edilmelidir. Desenli geniş eteklerin mini ve midi boyları mevcuttur. Blazer ceketler ile uyum sağlayan desenli etekler iş görüşmeleri için uygun kombin oluşturmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git