İş Görüşmesinde Giyilebilecek Gömlek Modelleri

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Gömlek Modelleri
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Giyilebilecek Gömlek Modelleri

İş görüşmelerinde sıklıkla tercih edilen gömlekler, bahar aylarında kullanılan rahat kıyafetlerdendir. Bu sezon gömleklerde desenlerin yerini canlı renkler almışa benziyor. Bahar temasını yansıtan bu canlı renkleri, yine farklı renklerle kombin yapabilir ve iş görüşmesine uygun giyinebilirsiniz. 2018 ilkbaharında beyaz, gece mavisi ve pembe tonları çoğunlukla görebileceğiniz renkler.

Bahar aylarında renk olarak önceliği beyaza vermelisiniz. Hem ısınan havalarda daha rahat etmenizi hem de daha fresh bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Bu sezon gömleklerde, şifon kumaş, hakim yaka, bel detayları ön planda yer alıyor. Doğru aksesuar ve alt giyimlerle kombinlendiğinde sadece iş görüşmesini değil tüm gününüzü idare edebilirsiniz.

Belden bağcıklı şık gömlekleri, dar keten pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Hakim yaka ve şifon gömlekleriyse daha klasik modeldeki pantolon ve eteklerle kullanabilirsiniz. Koyu renk gömleklerde alt giyim tercihinizi açık renklerden yana yapmalısınız. Hakim yaka gömleklerde aksesuar olarak kolye kullanamayacağınız için küpeye yönelebilirsiniz. Ancak bunlarında uzun sallantılı değil; zarif ve minik olmasına dikkat etmelisiniz.

Eğer gömlek açık tonlarda ve altınız koyu tonlardaysa; ayakkabı ve çantayı açık renklerde tercih etmenizde sakınca yoktur. Hatta tüm kombin açık renklerdeyse; ayakkabı ve çantada renklilik değerlendirilebilir. İş görüşmesine giderken gömlek tercih etmişseniz; saçlarınızın derli toplu olması ve makyajın da sade olması önemlidir. Böylece göz yorucu olmayan, şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git