İş Görüşmesinde Giyilebilecek Tshirt Modelleri

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Tshirt Modelleri
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Giyilebilecek Tshirt Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarının gelişi ile ısınmaya başlayan hava sıcaklıkları, giysilerde de bir rahatlamaya sebep olmuştur. Sıcak havalarda rahatça giyilen tshirtler, birlikte kullanılan giysi ve aksesuar titizlikle seçilirse iş görüşmeleri için uygun kombin olacaktır. İş Alanı, rahat çalışmayı gerektirecek işler için, spor giyinmeyi tercih eden bayanlar koyu ve açık renk tshirtler ile iş görüşmelerine katılmaktadır.  Spor tarzdaki giysi ile uyumlu düz fönlü veya atkuyruğu yapılmış saç ve hafif makyaj yapılarak rahat bir kombin oluşturulur. Büyük ebatlarda, bol cepli spor çantalar da spor giyim tarzı ile uyumlu olacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Tek Renk Tshirt Modelleri

Düz renklerdeki tshirtler, altına giyilen dar veya geniş model keten pantolonlar ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Yılın modası; yeşil, sarı, mavi, somon gibi tek renk tshirtler kısa kapri model pantolonlar ile kombinlenebilir. Bu kombinlerde, giysilerdeki rahatlık ayakkabı, çanta ve aksesuarlara da yansımalı, babet veya keten spor ayakkabılar ve spor bir çanta tercih edilmelidir.

İş Görüşmesinde Giyilecek Baskılı Tshirt Modelleri

Çok çılgın ve iri baskılar yerine, sade ve küçük model baskılar tercih edilmelidir. Tshirtin rengine uygun renk veya baskıda kullanılan renklerde keten dar ve geniş model pantolonlar iş görüşmesi için uygun kombinler oluşturacaktır.

İş Görüşmelerinde Giyilecek Yazılı Tshirt Modelleri

Tsirtle aynı renk kabartmalarla yazı oluşturulmuş tshirtlerin yanı sıra farklı renk yazı kullanılmış tshirtler mevcuttur. Yakalı ve yakasız tarzdaki yazılı penyeler altına giyilen spor tarzdaki pantolonlar ile kombinlenerek kullanılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git