İş Görüşmesinde Kullanılan Çanta Modelleri

İş Görüşmesinde Kullanılan Çanta Modelleri
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Kullanılan Çanta Modelleri

Çalışan veya çalışmayan, her bayan mutlaka çanta kullanmaktadır. 2018 İlkbahar modasında küçük, büyük, sırta takılan, kol çantası birçok değişik çanta modeli mevcuttur. Bu yıl aynı zamanda çantalar renklenmiş, giysi ile uyumlu olacak her renkte çanta üretilmeye başlanmıştır. Siyah beyaz gibi ana renk giysiler ile kullanılan mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve mücevher renklerindeki çantalar, aynı zamanda giysideki yoğun kullanılan renge göre de belirlenebilir.

İş Görüşmesinde Kullanılan Büyük Ebatta Çanta Modelleri

Fazla sayıda malzeme yerleştirildiği için, çalışan bayanların sık tercih ettiği büyük çantalar, etek ve pantolon ceket kombinleri ile kullanılmaktadır. Sade renkteki giysiler ile değişik renk çantalar kullanılarak, giysi daha alımlı hale getirilebilir. İş görüşmelerinde kullanılan blazer ceket pantolon kombinleri, kırmızı, yeşil, mavi gibi renkli çantalar ile kullanıldığında ciddi görüntüsü biraz olsun yumuşayacaktır.

İş Görüşmesinde Kullanılan Küçük Ebatta Çanta Modelleri

Son yıllarda günlük olarak ta sık kullanılan portföy veya küçük askılı çantalar, iş görüşmelerinde giyilen düz veya desenli gömlekler ile birlikte kullanılmaktadır. Gömleğin renginde ya da içindeki desenlerle uyumlu renkteki portföy çanta uyumlu bir iş görüşmesi kombini oluşturacaktır.

İş Görüşmesinde Kullanılan Sırt Çantaları

Spor giyinen gençlerin tercih ettiği sırt çantaları, 2018 İlkbahar modasında, her türlü giysi ile kullanılmaktadır. Blazer ceketler veya şifon gömlekler ile kullanılan uygun renk sırt çantaları, altına giyilen stiletto tarzı ayakkabılar ile iş görüşmesinde kullanılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git