İş Görüşmesinde Kullanılan Şal Modelleri

İş Görüşmesinde Kullanılan Şal Modelleri
29 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmesinde Kullanılan Şal Modelleri

Son yıllarda bayanların çok severek kullandığı şalların, gece kullanılan abiye modelleri, küçük ebatlarda olan boyuna dolanan modelleri ve ince şifon kumaştan büyük ve tüm bedene sarılan modelleri mevcuttur. Işıltılı canlı renk şalların yanında desenli şallarda iş görüşmelerine katılırken şık bir görüntü yaratacaktır.

İş Görüşmelerinde Kullanılan Büyük Boy Şallar

Sade giysileri daha enerjik göstermek için kullanılan büyük boylardaki şalların, çok fazla renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. 2018 İlkbahar ve yaz aylarında moda olan yeşil, mavi, sarı, somon, füme gibi düz renklerdeki şallar veya bu renkler kullanılarak desen verilmiş şallar, beyaz sade gömlekler, açık renk badiler ile kullanılmaktadır. Altına giyilen kalem etek veya dar, geniş model pantolonlar ile kombinlenerek iş görüşmelerinde kullanılmaktadır.

İş Görüşmelerinde Kullanılan Küçük Boy Şallar

Genellikle büzüştürülerek gömlek ve badilerin yakasına takılan küçük boy şallar, birlikte kullanılan sade renk giysiyi daha gösterişli yapacaktır. Blazer ceketlerin içinde de şık duran küçük şallar, iş görüşmeleri için uygun giysilerden birisidir.

İş Görüşmelerinde Kullanılan Triko Şallar

Çok ince İplerden örülen veya üretilen triko şallar, resmi giyim mecburiyeti olmayan firmaların iş görüşmesinde uygun olacaktır. İnce penye veya gömleklerin üzerine kullanılan triko şallar püsküllü, asimetrik modellerde olabilmektedir. Hazır triko şalların yanı sıra el emeği ile örülen şallar da mevcuttur. Çok ince iplerden örülen bu şallar, ceketlerin ve gömleklerin üzerine dolayarak kullanılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git