İvana Sert Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

İvana Sert Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları
27 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

İvana Sert Ayakkabıları ile Şıklığa İmza…
Zarif kıyafetlerin altına giydiği ayakkabıları ile 2017 yılında TV ekranlarında gündeme oturan ünlü sanatçı İvana Sert herkesin gözdesi oldu.
İvana Sert; gerek birbirinden şık giydiği kıyafetleri, gerekse kıyafetlerinin altına giydiği ayakkabıları ile gerekse makyajı ve saç modeli ile insanları kendine büyülüyor.
Bugün Ne Giysem isimli TV programından yakından tanıdığımız İvana Sert kendi ayakkabı modellerini kendi tasarlıyor, 2017 modasını takip eden bayanlar ve modacılar bilirler ki İvana Sert imzalı çok şık ayakkabılar artık vitrinlerde yerini aldı.
Hem moda da öncülüğü ile hem de güzelliği ile göz dolduran İvana Sert’in imzasını taşıyan ayakkabıları bir online alışveriş sitesinden de alabilirsiniz. Bu sitede hem ne giyeceğiniz hakkında fikir sahibi olabilir, hem de İvana Sert dizaynlı ayakkabılarınızın siparişini hemen verebilirsiniz.
2017 yılı modası olan ve sizlerin de en iyi şekilde taşıyabileceği, gideceğiniz davet, eğlence ve iş görüşmelerinde kıyafetinize en uygun olan İvana Sert imzalı modelleri sizlere sunuyoruz. Bu zengin koleksiyon içerisinden İvana Sert topuklu ayakkabıları bizler çok beğendik, sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz.
2017 yılında İvana Sert artık modada bir tarz oldu, sizlerin de kendi tarzınızı bu görsellerden bakarak oluşturabilmeniz için sizler ile İvana Sert ayakkabı modellerini paylaşmak istedik.
Biliyoruz ki ayak sağlıktır, aynı zamanda da şık görünmesi ve kıyafetimizi tamamlaması gerekir.
İvana Sert imzalı güzel şık bir ayakkabıyı 89 TL dan başlayan fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Sağlıklı, güzel günlerde giymeniz dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git