Kadife Elbise Modelleri

Kadife Elbise Modelleri
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Kadife Elbise Modelleri

Günümüzde elbiselerin bin bir çeşidini görmek mümkün hale geldi. Eğer şık ve zarif bir elbise hayal ediyorsanız; kadifenin asaletinden faydalanmalısınız. Saten görünümü ve kadife rahatlığını bir arada sunan birbirinden şık kadife elbiseler tasarlanmış durumda. Bu elbiseleri rahatlıkla birçok mağazada bulabilirsiniz. Kadife elbise modellerinin en olumsuz tarafı yaz aylarında biraz rahatsız edici olabilmeleri.  Kışla özdeşleşen kadife kumaş, elbise formunda da genellikle bahar ve kış aylarında tercih edilebilir.

Kadife elbise modellerinin kendi içerisinde birçok çeşidini bulabilmeniz mümkün. Önceleri kaba bir formda olan kadife kumaş, şimdilerde incecik görünebiliyor ve elbiselere de harika bir görünüm kazandırıyor. Uzun ve kısa seçenekleri olan elbiselerin, kesim olarak dar, bol, kabarık etek ve balık etek gibi çeşitleri bulunabilir. Renk konusunda, elbiseyi mağazadan alırsanız yanlış yapma olasılığınız yoktur ama diktirecekseniz bilmelisiniz ki kadife kumaşa en çok yakışan renkler; yeşil, bordo, kahverengi ve laciverttir.

Kadife elbise modellerinde kesime, kumaşa ve kullanım amacına uygun olarak taş veya payet süslemeleri görebilirsiniz. Taşlı süslemelerle oldukça zarif görünen kadife elbiseler bunlar dışında nadir olarak da dantel karışımıyla hareketlendirilir.

Kadife elbise modellerini kombinlerken; ayakkabı ve çanta seçiminde süetten uzak durmalı ve elbisenin detaylarına odaklanmalısınız. Parıltılı kadife kumaşlarda eğer süslemeler yoksa çanta ve ayakkabıda ışıltılı renkler tercih edilebilir. Üzerinize yine kadife kumaştan bir şal alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git