Kahverengi Etek Modelleri 2018

Kahverengi Etek  Modelleri 2018
4 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

Kahverengi Etek  Modelleri 2017

Etekler; kadınların işte, evde, sokakta, düğünde, davette şıklık ve rahatlık istedikleri her yerde vazgeçemedikleri parçalardır. Her geçen gün vitrinleri süsleyen eteklerdeki model, desen ve renk seçenekleri bayanların hayal güçlerini zorlayıp, mıknatıs gibi kendine çekmektedir. Hatta aynı model etekten birkaç tane farklı renk satın alan bayanlar da hiç de az değildir. İşte bu etek tutkusunu daha da alevlendiren kahverengi tonlardaki etekler 2017 yılının gözdesi olmuştur.

Kahverengi Eteklerde Trend Model Ve Desenler

Kahverengi eteklerde genel olarak etnik desenler ve bohem bir hava sezilmektedir. Kahverenginin yarattığı toprak ve doğa algısı eteklerin üzerindeki desenlere ve tasarlandıkları modellere de yansımaktadır. Kahverengi etek modelleri 2017 yılında ağırlıklı olarak uzun ya da diz altı ve asimetrik kesimli tasarlanmıştır. Kahverengi eteklerin düşük belli ya da yüksek belli modelleri, dar ve yırtmaçlı ya da pileli olanları da mevcuttur. Birçok farklı desen ve modeli bulunan kahverengi etekleri doğru parçalarla kombinleyerek şıklığı yakalamak mümkündür.

Kahverengi Etek Kombinleri

Kahverengi tonları her renkle uyumlu yumuşak dokulu olduğundan kahverengi etekleri kombinlemek çok daha kolaydır. Altında sandalet, babet veya parmak arası terlikle kombinlenen uzun salaş kahverengi eteklerin yanında, ince topuklu ayakkabıyla şık bir hava yaratan diz altı dar kahverengi etekler 2017 yılının trendidir. Ancak kahverengi etek modelleri 2017 yılında gözde olduğundan eteklerin kombinlendiği parçaların kesinlikle kahverengi tonlarda olmaması, eteğin renginin öldürmemek adına çok önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git