Kahverengi Etek  Modelleri 2016

Etekler; kadınların işte, evde, sokakta, düğünde, davette şıklık ve rahatlık istedikleri her yerde vazgeçemedikleri parçalardır. Her geçen gün vitrinleri süsleyen eteklerdeki model, desen ve renk seçenekleri bayanların hayal güçlerini zorlayıp, mıknatıs gibi kendine çekmektedir. Hatta aynı model etekten birkaç tane farklı renk satın alan bayanlar da hiç de az değildir. İşte bu etek tutkusunu daha da alevlendiren kahverengi tonlardaki etekler 2016 yılının gözdesi olmuştur.

Kahverengi Eteklerde Trend Model Ve Desenler

Kahverengi eteklerde genel olarak etnik desenler ve bohem bir hava sezilmektedir. Kahverenginin yarattığı toprak ve doğa algısı eteklerin üzerindeki desenlere ve tasarlandıkları modellere de yansımaktadır. Kahverengi etek modelleri 2016 yılında ağırlıklı olarak uzun ya da diz altı ve asimetrik kesimli tasarlanmıştır. Kahverengi eteklerin düşük belli ya da yüksek belli modelleri, dar ve yırtmaçlı ya da pileli olanları da mevcuttur. Birçok farklı desen ve modeli bulunan kahverengi etekleri doğru parçalarla kombinleyerek şıklığı yakalamak mümkündür.

Kahverengi Etek Kombinleri

Kahverengi tonları her renkle uyumlu yumuşak dokulu olduğundan kahverengi etekleri kombinlemek çok daha kolaydır. Altında sandalet, babet veya parmak arası terlikle kombinlenen uzun salaş kahverengi eteklerin yanında, ince topuklu ayakkabıyla şık bir hava yaratan diz altı dar kahverengi etekler 2016 yılının trendidir. Ancak kahverengi etek modelleri 2016 yılında gözde olduğundan eteklerin kombinlendiği parçaların kesinlikle kahverengi tonlarda olmaması, eteğin renginin öldürmemek adına çok önemlidir.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 747 kez okundu. Tarih: 4 Ekim 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.