Karaca Yemek Takımları ve Fiyatları

Karaca Yemek Takımları ve Fiyatları
19 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 87 kez okundu.

Karaca dediğimizde ilk akla kalitesi, şıklığı ve fiyatlarının uygunluğu gelmektedir. Bu ünlü markanın çeşit ve değişik dizaynları ile üretilmiş yemek takımları her bayanın dikkatini çekmektedir ve masanızda  spor veya klasik bir nüans da verebilirsiniz.

Cıvıl cıvıl renk ve desenlerin yanı sıra sadeliği seven bayanlar için kenarları gri kabartmalı, veya düz modeller de sizlere yemek masanızda çok şık bir sunum sağlayacaktır.

Karaca Yemek takımları ile sofralarınızı, masalarınızı, davetlerinizi şenlendirmek ve misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız Karaca Satış Mağazalarında birbirinden şık, birbirinden modern tasarımlar ile dilediğiniz özellik ve desenlerdeki yemek takımlarına sahip olabilirsiniz.

Karaca Kahvaltı Takımları ile uyku mahmurluğunuzu keyifle atabilir, kahvaltılarınızda çayınızı yudumlarken bahar sabahları yaşayabilirsiniz.

Karaca Limoges, Porselen ve Fine Bone yemek takımları ile sizlerle buluşmayı sizlerin masalarını ziyafet sofralarına çevirmeyi beklemektedir.

Karaca Türk ve İtalyan tasarımcıların ortak düşünce ve çizgileriyle oluşturulmuştur ve her yaş grubunun zevkine göre hazırlanmıştır.

Karaca yemek takımınızı masa örtünüzün desenine, yemek odanızın renklerine uygun motiflerle bezenmiş çeşitler arasından seçerseniz misafirlerinizi çok özel hazırlanmış bir ortamda ağırlayabilirsiniz.

Karacanın yeni ürünü Fine Bone yemek takımı hazırlanırken beyaz altın kullanılmış ve 84 parçadan oluşmaktadır. Bu zarif ve göz kamaştırıcı ürüne  1498 liradan sahip olabilir ve misafirlerinize saray sofraları hazırlayabilirsiniz. Sizin tarz ve zevkinize uyacak Fine Bone yemek takımının farklı çeşit ve modelleri de bulunmaktadır.

Sizlerin zevkine hitap edebilecek Karaca modelleri arasından düşünce yelpazenizi genişletebilmek için birkaç örnek seçtik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git