Kiğılı Erkek Hırka Modelleri

Kiğılı Erkek Hırka Modelleri
5 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Erkek modasında bir fenomen

Erkek modası denince ilk akla gelen markalardan biri olan Kiğılı, 1938 yılından bu yana kumaşa verdiği özenden vazgeçmeyip, 1965 yılından itibaren de hazır giyimdeki kalitesiyle akıllarda yer yetmeyi başarmıştır. Yıllarca William Koontz’la bütünleşen takım elbiseleriyle, reklamlardan aklımıza kazınan Halit Kıvanç’ın sesiyle erkek modasının fenomeni olmayı günümüzde de sürdürüyor.

Kiğılı denildiğinde aklımıza ilk olarak takım elbiseler gelse de, erkek konfeksiyon giyiminin her ayrıntısında, aynı markayı aynı kalitede görüyoruz. Takım elbiseden pantolona, gömleğe, kravata, mendil, damatlık, t-shirt, hırka ve süvetere kadar katile çizgisini hiç bozmadan, yelpazesini genişletiyor. Her ürün kendi içinde de geniş bir yelpazeyle karşımıza çıkıyor. Bu yıl Kiğılı hırka modellerinde yelpazesini biraz daha genişleten Abdullah Kiğılı, serin yaz akşamlarında da sıkça karşımıza çıkacağa benzer. Kışlık bir giyecek olan bilen hırkaların, modanın değişimiyle dört mevsim gardıroplarımızda yerini aldığını hepimiz kanıksadık artık. Kumaşının inceliği, dokuma sıklığı ve kalitesiyle en çok da spordan ve şıklıktan vazgeçmeyen beylerin, ilk tercihi olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor, Kiğılı hırka modelleri. Dünya modasında, erkeklerin giyeceği kıyafetler birkaç çeşidin dışına çıkamaz. Giyecekleriniz, kadın giyimi kadar alternatifli değildir. Renk çeşitliliği ile farklılık yaratılan erkek konfeksiyon giyiminde, daha çok klasik renkleri tercih eden Abdullah Kiğılı, hırka modellerinde de bu tercihinden vazgeçmiyor. Toprak tonlarının ağırlıklı olduğu modeller, genç, orta yaş ve ileri yaşta tüm beylerin ortak noktası oluyor.

“Önemli olan kumaşın değil, insanın yansıttığı renktir” düşüncesin haklı gerçekliğini yansıtıyor, Kiğılı hırka modelleri. Aynı tonda hırkaların, her yaştan beyi etkilediğini ve giyen kişiye göre şekillendiğini, gözlerinizle görmeniz mümkün. Kadınlar kadar çeşitliliği bol bir yelpazesi olmasa da erkek giyiminin, kalitesi, kesimi, dokuma özelliği ile erkek modasında ipi göğüslemiştir Kiğılı. Erkeğin kendine has doğasını, toprağın renkleriyle buluşturduğu tüm ürünlerinde, hangi yaşta olursanız olun mutlaka kendinize yakın bir ürün bulacaksınız. Yaz-kış gardırobunuzda yer alacak ürünleriyle ve ürünlerinin geniş yelpazesiyle, kaliteden ödün vermeyen, şıklığa ve modaya dikkat eden tüm beylere mağazasına bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git