Kiğılı Takım Elbise Modelleri

Kiğılı Takım Elbise Modelleri
23 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

Kiğılı, Bingöl’ün Kiğı ilçesinde kumaş ticareti yapan Abdullah Kiğılı tarafından kurulmuş bir firmadır. “Türkiye’nin erkek giyim markası” sloganı ile 1938’den bu yana faaliyet gösteren Kiğılı, erkek ürünlerinde kalitesi ile başarı sağlamıştır. Kiğılı takım elbise modelleri konusuna değinmeden önce, Kiğılı’nın bugüne dek almış olduğu ödülleri sıralamak isteriz. Alışveriş merkezlerinde en çok tercih edilen erkek giyim markası ödülü, müşteri hizmetlerinde üstün başarı ödülü, vitrin tasarım 1.lik ödülü, yılın perakende kuruluşu ödülü, yılın teknoloji uygulaması ödülü ve insana saygı ödülü olarak 6 adet ödülü bulunan Kiğılı, Türkiye’nin en kaliteli erkek giyim ürünlerini bünyesinde barındırıyor.


Kiğılı’da klasik, Slim Fit ve Big & Tall olmak üzere 3 ayrı kategoride Kiğılı takım elbise modelleri bulunuyor. Bu kategoriler, vücut tiplerine göre takım elbise seçilmesinde büyük yarar sağlıyor. Tıpkı kadınlar gibi, erkeklerin de şık olması gereken durumlar olacaktır. Kiğılı, şık olmak adına erkeklerin tercih ettiği bir markadır. Dikkatsiz ve yanlış seçimler, beylerin kilolu veya kendisine yakışmayan bir görüntüye sahip olmasına neden olabilir. Bu noktada Kiğılı’nın 3 kategoriye hitap eden modelleri, bu yanlışa engel olacaktır. Böylece her bey, vücuduna yakışan takım elbiseyi taşıyacaktır. Her vücuda uygun takım elbise bulunan Kiğılı’nın kumaş türleri; yün, viskon, polyester, trevira, polyamid, elastandır. Kiğılı’da %100 yün olarak da takım elbiseler bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi erkek giyim mağazalarından biri olan Kiğılı’da fiyatlar ise, her bütçeye uygun nitelikte. Klasik takım elbiseleri 199-379 TL arası, Slim Fit takım elbiseler 199-539 Tl arası, Big & Tall takım elbiseler 199-349 TL arasındadır. Takım elbise renkleri, gri tonları, kahverengi tonları, siyah tonları, mavi ve lacivert tonları, koyu yeşil ve mor tonlarında bulunuyor.
Her vücuda uygun seçenekleri bulunan Kiğılı takım elbise modelleri’ni Kiğılı mağazalarında ücretsiz tadilata sokabiliyorsunuz. Bu da, büyüğünden başka bedeni kalmayan favori elbiselere kavuşmanızdaki engelleri ortadan kaldırıyor. Kiğılı’dan aldığınız ürünleri değişmek istediğiniz takdirde herhangi bir Kiğılı mağazından değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca Kiğılı’nın kendi internet sitesinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödememekle beraber, UPS ile kapıda ödeme seçeneği de mevcut.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git