Kış için Kazak Renk ve Kombin Önerileri

Kış için Kazak Renk ve Kombin Önerileri
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Kazak renk ve kombin önerileri

Havaların iyice soğumasıyla kalın kazaklar,örgü hırkalar, yünlü atkılar kullanmaya başladık.Kışın kendini tam gösterdiği şu zamanlarda hem soğuklara karşı korunmak hem de şık olmak için bu senenin tercih edilen  kazak hırka kombini hakkında sizlere fikir vermeye çalışacağım. Kışın en çok tercih edilen renkler siyah ,gri,bordo,kahverengi, lacivert gibi koyu renklerdir. Bu yazımızda size bu renk kazaklarla nasıl kombin yapacağınızı anlatacağım.

SİYAH

Siyah,kışın rengidir.Kombin yaparken de siyah olmazsa olmazlarımızdan oluyor. Hem şık hem de kombinlemesi kolay bir renk olduğu için kış aylarında dolabımızda en çok bulunan renk siyahtır.Bu rengin kurtarıcı özelliği de göz ardı edilmemelidir. Alışverişe  giderken, arkadaşınızla buluşmaya giderken ya da sinemaya giderken  kot pantolonunuzun üstüne siyah bir kazakla hem şık hem de tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.Ayakkabı olarakta siyah bir botla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

GRİ VE TONLARI

Bir diğer rengimiz de gri ve tonları.Griyi her renkle kullanabilirsiniz ama son yıllarda en çok kombinlendiği renk sarı tonlarıdır.Sarı bir pantolonun üzerine gri salaş bir hırka alarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

BORDO

Bu senenin en çok tercih edilen diğer bir kış rengi de bordo. Özellikle siyah renkle kombinlendiğinde kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.Bordo kısa örgü kazak ve altına yüksek bel siyah çan etekle kombin yapabilirsiniz .Ayakkabı olarak  taba rengi butiklerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

KAHVERENGİ

Kahverengi ve tonlarıda son yılların trendleri arasında. Degaje yaka örgü kahverengi kazak ve altına bej tonlarında bir pantolon çok şık görünmenizi sağlayacaktır.Ayakkabı olarakta kahverengi içi yünlü bot tercih edebilirsiniz.

LACİVERT

Kazak içine gömlek giyme modası bu kışta devam ediyor.Lacivert kazağınızın içine giyeceğiniz gömlek ve koyu renkli bir jeanle spor bir kombin yapabilirsiniz.Bu tarz bir kombini bere kullanarakta tamamlayabilirsiniz.

Hem sizi sıcacık tutacak hem de çok şık görünmenize yardımcı olacak kombin önerilerimi deneyebilirsiniz.Tabi ki bu renkler dışında da kullanılan kış renkleri var fakat ben en çok kullanılanlardan bahsetmek istedim.Farklı renklerle de kombinler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git