Kışlık Şort Kombinleri

Kışlık Şort Kombinleri
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

Kışlık Şort Kombinleri

Yaz sıcaklarının bir parçası olan şort artık günümüzde kış aylarının da giyim alternatifleri arasında yer almaktadır. Kışlık şortlar, yazlık olanlardan farklı olarak daha kalın kumaşlardan üretiliyor. Tabi ki kışın şort giyebilmek için içine kilotlu çorap giymek gerekiyor. Kış modasına sıcak bir hava getiren şortları günlük hayatta sıkça görmekteyiz.

Kışlık Şort Kombinleri Nelerdir?

  • Deri bir şort tercih ederseniz, içinize giyeceğiniz siyah renkte bir opak çorap ve üstüne giyeceğiniz bir ceket ve topuklu kısa çizimlerle kış aylarında şort şıklığını yakalayabilirsiniz.
  • Giymek istediğiniz şortun üstüne bir gömlek tercih ederseniz bunu şortunuzun içine sokmayı tercih edin. Ve bu yılının modası olan kalın kemerlerle kombin ederseniz, günlük hayatta da gece hayatında da her zaman istediğiniz yerde giyebilirsiniz. Üstüne alacağınız deri bir mont ise sizi kışın sert soğuğundan koruyacaktır.
  • Yazın çok giyilen kot şortlarınızı kış kombinlerinize de uyarlayabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz sade şık bir kazak ile gözler üzerinizde olacaktır. Altına giyeceğiniz diz altına gelen bir çizme kombininizi tamamlamanızda size yardımcı olacaktır.

Kışlık Şort Giyerken Dikkat Edilecek A0yrıntılar

  • Kışlık şort kombinleriniz de seçeceğiniz çanta genellikle büyük kol çantaları olmalıdır.
  • Şortlarınızın üzerine giyeceğiniz montlar ve ceketlerinizi önü açık şekilde bırakın.
  • Kombinlerinizi şık bir atkı ve bere ile tamamlarsınız kış günlerine tam olarak uyum sağlamış olursunuz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git