Kuru Kafa Desenli Elbise Modelleri

Kuru Kafa Desenli Elbise Modelleri
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

Kadınların tutkusu olan elbiselerde model, desen, renk seçenekleri sayısızdır. Her sezon birbirinden farklı, rengârenk elbiseler vitrinlerde yerini aldığında kadınlar tüm paralarını yeni sezon elbiselere yatırmaya hazırdır. Bu bağlamda son dönemlerin trendi olan kuru kafa desenli elbise modelleri de bayanların aklını başından almaktadır.

En Güzel Kuru Kafa Desenli Elbise Modelleri

Kuru kafa desenli elbiseler, genellikle yazlık ve baharlık kumaşlardan üretildiğinden sıcak ve ılık havalarda giyilirler. Fazla uzun olmayan kuru kafa desenli elbiseler tunik olarak taytın üzerine giyilir ve daha salaş bir tarz yaratılır. Kuru kafa desenli yazlık elbiseler askılı ve mini model tasarlanmışlardır. Spor tarzda üretilen kuru kafa desenli elbise modelleri sokak modası ve akşam dışarı çıkmak için idealdir. Daha klasik stilde tasarlanmış kuru kafa desenli elbise modelleri ise iş ya da parti kıyafeti olarak kullanılabilir. Ayrıca kuru kafa desenli elbiseler doğru parçalarla kombinlendiğinde bohem, klasik, etnik, asi ya da özgür bir hava yaratılabilir.

Kuru Kafa Desenli Elbise Modelleri

Kuru Kafa Desenli Elbise Kombinleri

Kuru kafa desenli elbiseler spor ayakkabı ya da düz ayakkabılarla kombinlendiklerinde spor-şık bir hava yaratılabilir. Ayrıca uygun renklerde saç bandı, bileklik ve makyajla birleştiğinde asi ve özgür bir stil oluşturulur. Ya da klasik bir ayakkabı, çizme ve çanta ile kombinlenerek daha ağır ve klasik bir tarz yaratılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git