LCW Elbise Modelleri 2018

LCW Elbise Modelleri 2018
26 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

LCW Elbise Modelleri

Elbiseler, günlük hayatta kullanmak adına son derece rahat kıyafetlerdir ve oldukça da kolay kombinlenebilir. Üstelik birçok mekân için de farklı şekillerde kullanılabilir. Günlük giyim markaları arasında en iyilerden olan LCW, elbise çeşitleriyle dikkat çekiyor. Baharın yaklaşmasına rağmen birbirinden şık elbiseler vitrinlerdeki yerini koruyor.  Ancak LCW elbise modelleri 2017 yılında da kendi çizgisinden pek şaşmamış.

LCW elbise modelleri 2017 yılında genel olarak mercan rengiyle tasarlanmış. Mercan rengini hemen her elbise çeşidinde kullanan markanın, uzun, kısa, bol ve dar kesim olmak üzere birçok seçeneği bulunuyor. Özellikle uzun elbiseler, plaj giyim modasın uygun olarak dizayn edilmiş. Elbiselerde genellikle çizgi ve çiçek desenleri kullanılmış. Zaten markanın tüm kıyafetlerinde en sık tercih ettiği desenler olan çizgiler ve çiçekler, elbiseler üzerinde de son derece şık durmuş. Elbiseleri, belden ip şeklindeki kemerler ve lazer kesim detaylar hareketlendirmiş.

Elbiseleri kombinlemek kolay olmasına rağmen kalan parçaları dikkatli seçmelisiniz. Ayakkabı seçimi yaparken elbisenin tarzına odaklanmalısınız. Spor ya da klasik olması bu noktada belirleyicidir. Spor tarzda olanlarla, spor ayakkabı, converse tarzı modeller tercih edebilirsiniz. Klasik modellerde ise şık babetler ve topuklu ayakkabılar uygun olacaktır. Salaş elbiseleri büyük boy çantalarla, dar kesimleri daha minik portföy çantalarla tamamlayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca elbisenin omuz, yaka ve boyun kısmında hareketlilik varsa saç modelinizi buna uygun seçmeye dikkat etmelisiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git