Fujitsu X Serisi Masaüstü Bilgisayar

Fujitsu X Serisi Masaüstü Bilgisayar
6 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Fujitsu firması Avrupa birliği ülkelerinin yeni oluşturacağı enerji uyum gerekliliklerini de karşılayacak Fujitsu X serisi masaüstü bilgisayarları gelecek yıl üretime sokuyor. Yeni trend olmaya aday bu bilgisayarların çok şık bir görüntüyle işyerlerinin yeniden şekillendirilmesine de yardım ederek görünümünü de güzelleştireceği belirtiliyor.

Fujitsu X serisi masaüstü bilgisayarlar hiç alışkın olmadığımız sezgisel uyum desteği, çoklu platform desteği ve interaktif dokunmatik ekranlarla bizi şaşırtacak… Bu özellikleriyle X serisi bilgisayarlar geleceğin ofis gereksinimlerinin neler olacağını da belirliyor…

Fujitsu Ltd. yetkililerinden Rod Vawdrey X serisi masaüstü bilgisayarlar konusunda şu değerlendirmeyi yaptı:

Geleceğin iş yerinin nasıl görüneceğini mi merak ediyorsunuz? Buluta güç veren veri merkeziyle mi ilgileniyorsunuz? İşinizde teknolojiden daha fazla nasıl yararlanabileceğinizi mi araştırıyorsunuz? Bütün bu soruların yanıtı Fujitsu Forum’da… Veri merkezinden masaüstüne, buluttan outsource edilmiş sistem yönetimlerini desteklemeye kadar her konuda Fujitsu Forum bugün var olan en kapsamlı çözümleri tanıtıyor. Fujitsu olarak müşterilerimize sadece bugünkü acil teknolojik sorunlarını çözmekte yardımcı olmakla yetinmiyoruz; aynı zamanda onlarla işbirliği yaparak bilişim teknolojilerinin yeniden şekillenmesine yardımcı oluyoruz. Böylece hem gelecekteki iş süreçlerinin hız ve etkinliğini artırıyor, hem de değer yaratıyoruz.”

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git