Mezuniyet Balosu İçin 2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Mezuniyet Balosu İçin 2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları
10 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Öğrenim yılı sonlarına yaklaştığımız şu günlerde mezuniyet balosu için kıyafet arayışları hızla sürmektedir. Çünkü yıllarca emek verilen eğitim öğretimin sonunda her genç kız birbirinden şık olmak istemektedir.

Genç kızlarımızın yaşlarına yakışacak ve mezuniyet balosunda en şık duracak balo kıyafetlerinden birkaç modeli sizler için araştırdık. Birbirinden şık abiye modellerde bazılarının sırt dekolteleri, bazılarının tül detaylı etekleri, taşlarla, pullarla gecenin konseptine uygun işlemeleri ile hangisini tercih etseniz gecenin en şık bayanı olursunuz.

Her markada her ünlü mağazada mezuniyet balo kıyafetlerini bulabilirsiniz, örneğin Adil Işık’ta 200 liradan başlayan çok şık mezuniyet kıyafetleri bulabilirsiniz. Kıyafetinizin altına da konsepte uygun platform veya tarzınıza göre ayakkabınızı ve elbisenize uygun çantanızı da seçmeniz gerekmektedir.

Elbisenizi seçerken; vücut şeklinize, kilonuza, boyunuza ve ten renginize uygun ve size yakışan tonları tercih etmelisiniz. Saçlarınızı ise elbisenizin sırt ve yaka dekoltesine uygun tarzda toplanmalısınız ki çok şık görünebilesiniz.

Mezuniyet kıyafetlerinizi çok uygun fiyatlardan da bulabilirsiniz, 80 liradan başlayıp bütçenize ve kaliteye göre 500 liraya kadar alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git