Mutfak Masa ve Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

Mutfak Masa ve Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları
10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Amacımız;  her köşesinde renk, model ve dizaynıyla hissettiğimiz, günün trendi eşyalar ile kullanışlı,  rahat bir yaşam alanımızı hazırlamaktır.

Mutfak Masası Koçtaş

Günün stresini attığınız, rahatladığınız evinizde şıklığı yaratan,  gözü yormayan, iki günde deforme olmayan eşyaları seçmek epey zordur.

Evlerinizde mutfaklarınız da salonunuz kadar önemlidir. Çünkü ev hanımlarının neredeyse her gün yarım günü sevdiklerine yiyecek ve içecekler hazırlayarak mutfakta geçer ;  hem göze hoş görünen hem de kullanışlı bir mutfakta çalışmak her kadının hakkıdır.

Masa Takımı ile ilgili başlıklar;

Mutfak masası ikea, cam mutfak masası, mutfak masa takımı ikea

mutfak masası tekzen, salon masa sandalye takımı,istikbal mutfak masaları, mutfak köşe takımları

2017 yılı modası mutfak masa ve sandalye grupları ile güzel bir yemek masası kombin edebileceğiniz gibi, günümüzde bir çok renk ve modeli bulunan mutfak köşe takımları ile de hazırlayabilirsiniz.

Mutfaklarımız evimizin hemen hemen en küçük bölümlerinden birisidir. Bu nedenle mutfak masa ve sandalyelerimiz hem şık hem de çok yer kaplamayan modeller arasında olmalıdır ki mutfakta çalışma alanımız geniş kalsın.

Hemen hemen son üç yıldır mutfak masası modelleri teknolojide son nokta diyebileceğimiz düzeye ulaşmıştır.  Çoğu zaman alışverişe veya çarşıya çıktığınızda AVM’ lerdeki mutfak dekorasyon bölümlerini ve mobilya mağazalarındaki mutfak bölümlerinde sergilenen mutfak masa ve sandalye gruplarında son üretilen modelleri görmeden geçmeyiz.

Her kadının mutfakları gözbebeğidir, hem şık, hem kullanışlı ve hem de renk uyumu olsun isterler. Ancak bildiğiniz gibi klasik mutfak masa ve sandalyelerinin dışında özel tasarım mobilyalar da bulunmaktadır. Bu nedenle fiyat farklılıkları doğmaktadır.  Piyasada 100 liradan başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz mutfak masalarının yanı sıra 1500 liranın üzerine çıkan fiyatlar da bulunmaktadır.

Özel tasarım çalışan firmalar da bulunmaktadır. Özel tasarım bir mutfak masası ve sandalyesi yaptırdığınızda mutfağınız herkesin evinden ayrı olacak, sizin zevkinizi yansıtacak,  herkesle aynı mutfağa sahip olmayacaksınız.

Mutfak dekorasyonunuzda faydalı olması için piyasada araştırdığımız mutfak köşe takımı ve mutfak masa ve sandalye gruplarından birkaç örnek resim galerimize ekledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git