Necati Şaşmaz Evlendi

Necati Şaşmaz Evlendi
13 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Uzun zamandır Muhteşem Yüzyılda oynayan Mahidevran  (Nur Fettahoğlu) ile birlikte olan Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını bir basın açıklaması ile duyurmuştu.

Evlilik hazırlığı içinde olan bir çok nişanlı çift;  12.12.2017 tarihi istisna ve ideal bir tarih olduğundan bu tarihte evlenmek için nikah salonlarına koştular.

Nikah; Ataşehir’deki Şaşmaz Ailesine ait olan Wood Cafe’de yapıldı.

Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz Ömer Lütfü Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı ile 12.12.2017 tarihinde Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın kıydığı nikahla dünya evine girdiler.

Dizi Oyuncusu Necati Şaşmaz ile gelin Nagehan Kaşıkçı’nın nikah şahitliklerini ise Senaryo Yazarı Cüneyt Aysan ile  Hilmi Hacıosmanoğlu yaptı.

Necati Şaşmaz’ın eşi Nagehan Kaşıkçı 20 yaşında.

Sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Nagehan Kaşıkçı’nın gelinliği sade ama bir o kadar da şıktı. Nikah salonundaki herkesin gözleri güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Nagehan Kaşıkçı ve Necati Şaşmaz çiftindeydi.

Necati Şaşmaz’ın nikahında  dizi arkadaşları Kurtlar Vadisi ekibi tam kadro oradaydı.

İmza atıldıktan sonra ilk önce Necati Şaşmaz’ın annesinin elini öpen çift, daha sonra gelin Nagehan Kaşıkçı’nın annesinin elini öperek bu mutlu beraberliğe adım atmış oldular.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git