2013 Senesinde moda olan bebek battaniyelerini araştırdık. Bebeğin dünyaya gelmesine birkaç ay kala artık bütün hazırlıklar tamamlanır. Herhalde bu güzel telaşa bebek giysilerinin örülmesinin yanı sıra güzel bir iki de örgü battaniye eklenir.

2013 yılı modası birbirinden şık, birbirinden farklı desenler ve motiflerle hazırlanmış örgü bebek battaniyelerini görünce hayran kaldık. El Emeği Örgü bebek battaniyelerini ördükten sonra bir yüzünü pamuklu bebek battaniye kumaşlarıyla astarlamayı unutmayalım ki, bebeklerimiz üşümesin ve örgüdeki motif veya ek yerleri bebeğimizin o yumuşacık tenine değip rahatsız etmesin.

İster şiş ile ister tığ ile örebileceğiniz çeşitli bebek battaniye örnekleri var, zaten resimlerde de örgülerin nasıl yapıldığını kolaylıkla görüyorsunuz. Sizler için seçtiğimiz en moda ve birbirinden şık birkaç bebek battaniye modelini paylaşmak istedik.

Soğuk kış günlerinde bebeğinizi bu birbirinden şık hangi battaniye ile büyütmek istersiniz?

Bu birbirinden şık bebek battaniyelerinden birisini muhakkak doğum öncesi bebeğiniz için hazırlayacağınızı biliyoruz. Bebeğinizin cinsiyetine göre bebek battaniyenizin renk ve motiflerini seçip buna göre örebilirsiniz. Şayet farklı cinsiyetlerde ikiz bebek bekliyorsanız, hem kız bebek hem de erkek bebek battaniye örneklerinden birer tane akşamları televizyon karşısında otururken öreceğinizi biliyoruz.

Dünyaya gelecek bebeklerinizi bu el emeği birbirinden şık bebek battaniyeleri içinde sımsıcak  sararak bebeğinizi büyütmenizi ve birlikte güzel bir ömür geçirmenizi diliyoruz.Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.584 kez okundu. Tarih: 5 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.