Panço Modelleri ve Panço Dikimi

Panço Modelleri ve Panço Dikimi
16 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 147 kez okundu.

Çeşitli desenlerde, çeşitli kumaşlardan,  kimi zaman örgü kimi zaman da trikolardan hazırlanmış pançolar günümüzde de modada öncülüğünü sürdürüyor. Havaların iyice soğumaya başlamasıyla birlikte dışarıya çıkarken kabanlarımızın üzerine dahi  giydiğimiz pançolar yine gözde.

2018 yılı kış sezonunda örgü pançolar, yakaları kürklü pançolar, boğazlı pançolar, iri ekoseli kumaşlardan yapılmış pançolar vitrinlerde sizlerle buluşmayı ve sizleri sıcacık sarmaya hazır.

Bazı yerlerde kar yağmaya başladı, bazı yerlerde ise soğuktan dışarıya çıkmak mümkün değil.

Evinizde sıcacık otururken bile biraz üşüdüğünüzde hırka giymek yerine üzerinize bu şık pançolardan birini alıp pencerenin önünde bir kahve keyfi yapabilir, dışarıdaki kar yağışını seyredebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda da çok moda olan pançolar, 2018 yılında da yine moda ve yeşil, kahve, siyah gri, kırmızı renkler yine çok trend.

Ekose kumaştan yapılmış, yakası kürklü, yanlardan cep açılmış bir pançonun havası da hiçbir yerde yok ve bu pançonun altına giydiğiniz tayt ve uzun çizmelerle çok şık bir kombin elde edebilirsiniz.

İsterseniz biraz el beceriniz varsa kumaş alıp kendinize veya çocuklarınıza şık bir panço yapabilirsiniz. Pançonuzun kumaşını alıp istediğiniz modeli hazırladıktan sonra peluş kumaşlardan alıp, yakasına ve ön iki yanına şerit şeklinde geçirip rahatlıkla her yerde giyebileceğiniz çok tarz bir panço elde edebilirsiniz.

Sizler için birkaç panço modeli sunuyoruz, güzel günlerde giymeniz dileğimizle.

Etiketler:

Panço Modelleri ve Panço Dikimi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. feriha dedi ki:

    Panço dikmek gerçekten çok kolay, her bayanın yapabileceği bir şey ve kimsede olmayan kendinize özel bir şey yapıyorsunuz.

  2. funda dedi ki:

    ben de bir panço diktim kendime, kalın kışlık bir kumaştan. süper oldu.

Sayfa başına git