Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli etekler, doğru kombinlenmezse tam bir faciaya neden olabilirler. Doğru parçalarında, doğru şekilde birleştirilmesi gereklidir. Pileli eteklerin kalın pileli ve ince pileli olmak üzere çeşitleri vardır. Ayrıca önceleri pastel ve soft renklerde görülürken son zamanlarda neon renklerde de görülebilir. Özellikle neon renklerin kombinlenmesinde çok dikkatli davranılmalıdır.

Pileli eteklerin kalın ya da ince pilelisi fark etmezsizin göbek dekoltesi bırakılarak yapılan kombinleri doğrudur. Pileli eteklerin neredeyse tamamı bel hizasında kullanılır. Üzerine bel dekoltesi bırakacak hafif kısa bluzları kullanabilirsiniz. Mevsime göre bluzu kısa kollu ya da uzun kollu tercih edebilirsiniz. Her eteğin kullanımında olduğu gibi pileli eteklerde de topuklu ayakkabılar tercih bakımından ilk sırada yer almalıdır.

Neon eteklerle ya da cıvıl cıvıl renklerle dantel üstler tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz üst giyimin pileli eteğin içine girmesi gerekir. Pileli etekle kombin genel hatlarıyla bu şekilde yapılır. Dantellerle tercih yaparsanız; özel günlerde, davetlerde kullanılabilir. Neonun rengi sarı, yeşil ya da turuncu olabilir hiç fark etmez; siyah dantel üstler uygun olacaktır.

Günlük hayatta pileli etekleri gömlekleri ve bluzları eteğin belinden içeri sokarak kullanabilirsiniz. Göbekten bağlamalı gömleklerle kombinlemekte uygun olacaktır. Deri pileli etekleri daha şık mekânlarda kullanmalısınız. Ayrıca bu tür kombinlerin üzerine blazer ceket, deri ceket gibi giyim ürünlerinden kullanabilirsiniz. Günlük kullanacaksanız; ayakkabılar topuksuz olabilir, çizme olabilir ve mini botlar olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git