Porselen Nescafe Fincan Takımları, Kupalar ve Fiyatları

Porselen Nescafe Fincan Takımları, Kupalar ve Fiyatları
20 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

Kahve keyiftir, yorgunluğun üzerine dostlar ile içilen kahvenin tadına  ve sohbetine paha biçilemez. Porselen firmaları; yemek takımlarında olduğu kadar nescafe ve türk kahvesi fincan takımlarında da birbirinden ilginç tasarımlar ile sizlerin dostane kahve molalarına eşlik ediyorlar. Klasik nescafe fincan takımlarının yanı sıra günümüzde tabak ve tepsilerinin dekorları ile ikili nescafe fincan takımları da trend oldu. Artık kahveniz soğumasın diye kapaklı nescafe fincan takımları da var.

2018 yılı trendini nescafe fincan takımlarında hayvan figürlü, çiçek detaylı, sade, günün modası zebra desenli, çizgili nescafe fincan takımları oluşturmaktadır.  Zevkinize uyan keyifle kullanacağınız cam, porselen ve seramik nescafe takımlarının yanı sıra renkli, desenli nescafe kupaları da vardır.

Görsellerimizde paylaştığımız birbirinden şık tasarım harikası nescafe fincan takımlarından sizin zevkinize ve mutfağınıza uyacak, misafirlerinize keyifle nescafelerini  ikram edeceğiniz fincanlar olacaktır.

Güral porselen, Kütahya Porselen gibi ünlü markaların yanı sıra ithal nescafe fincan takımları da piyasada bulunmaktadır. Fiyatlarına gelince cam en sade ve düz modelleri 15 liradan başlamaktadır. Porselen nescafe fincan takımları ise ortalama 50 lira civarında satılmaktadır.

Kahve tadıyla dost sohbetlerini sizlerle paylaştığımız birbirinden şık ve günün modası bu güzel nescafe takımlarıyla yudumlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git