Pronovias Gelinlik Fashion Koleksiyonu

Pronovias Gelinlik Fashion Koleksiyonu
27 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 49 kez okundu.

Evlilik… Hayal dünyasını en fazla geliştiren, üstüne binlerce söz söylenen kurum. Yetişkinliğe geçen her bireyin girmeyi düşündüğü dünya evi, en çok da gelinliklerle bütünleşmiş bir hayal sunuyor bize. Genç kızların kuğudan farksız salındığı düğünlerde, Pronovias Gelinlik Fashion Koleksiyonu sizleri daha da özel kılacak. Yaz aylarının gelişi, düğün telaşını da beraberinde getiriyor. Ve alıyor insanı bir telaş; Nasıl bir gelinlik olmalı?


Bir kadının en özel anları, anne ve gelin oluşudur hiç şüphesiz. Anne olmak konusunu anneler bırakıp, gelin olmak konusuna değinelim. Ülkemizde, yaz aylarının gelişiyle evlilik sezonu açılıyor. Her genç kız, yaz gelini olmak ve göz kamaştırmak için aylar öncesinden hazırlığa başlıyor. Nikâh tarihi, davetiyeler, ev hazırlıkları, düğün yeri derken en çok kafa yorulan madde hep gelinlikler olmuştur. Binlerce modelin içinden, kendinize en uygun modeli bulmak kolay değil elbette. Katalogların ardı arkası kesilmezken, nasıl seçim yapacağını bilemeyen genç kızlar için Pronovias Gelinlik Fashion Koleksiyonu özel anlarınızda sizinle. Barcelona’da kurulan firmanın en iyi modacılarının, sizler için hazırladığı zarif modeller, güzelliğinize güzellik katacak. Kumaşın inceliği, çizgilerin zarifliği ile gelin olmak isteyen kızların tercihi oluyor. Dünya gelinlik modasının önemli isimlerinden biri olan Pronovias Gelinlik, size özel çizgileriyle koleksiyonlarını hazırlıyor. Avrupai çizgileri, geniş yelpazesi ve askısız gelinlikleriyle beden formunuzu muhteşem bir görüntüyle sergileyeceksiniz. Kıskandıran çizgileriyle, bu gelinliklerden biri neden sizin olmasın.
Pronovias Gelinlik Fashion Koleksiyonu en iddialı modelleriyle, yine lider. Beyazın en güzel hali olan gelinlikler, uzman modacıların elinde sanat eserine dönüşüyor. Koleksiyonun en güzel parçalarından biri sizin olabilir. Hem eşsiz bir koleksiyonun parçasına hem de kıskandıran bir güzelliğe sahip olacaksınız. Mağazalarımızdaki güler yüzlü ekibimizle, evinizin rahatlığında, yeni evinize adım atacağınız günü güzelleştirmek için bekliyoruz. En özel anınıza, en özel hissedeceğinizi pekiştirecek bir ekiple hazırlanmak, sizin için de unutulmaz bir an olacak. Size düşen, kendinizi hayal gücü yüksek, çizgileri kusursuz, kumaşı nakış gibi işleyen modacılarımıza bırakmak. Koleksiyonumuza sizinle renk katmak zevk olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git