Salon İçin Duvar Aynası Modelleri ve Masko Ayna Çeşitleri

Salon İçin Duvar Aynası Modelleri ve Masko Ayna Çeşitleri
24 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Salonlarımızı düzenlerken aldığımız mobilyalarımızı yerleştirdiğimizde duvarımızda muhakkak bir aynaya ihtiyaç vardır. Aynalar hem salonlarımızı daha geniş gösterir, hem de şık ve gösterişli görünmesini sağlarlar.

Mobilyanıza uygun olarak sedefli, ahşap çerçeveli, metal çerçeveli, pirinç çerçeveli gibi bir çok model arasından seçebilirsiniz.

Aynalar evlerinize verdiği genişlik ve aydınlık ile negatif enerjiyi pozitif enerjiye dünüştürür. Dar bir salona sahip iseniz muhakkak duvarınızda görsellerimizde sizlerle paylaştığımız birbirinden şık salon duvar aynalarından birini salonunuza kombine etmelisiniz ki salonunuz daha ferah daha geniş bir görüntüye kavuşsun.

Klasik veya modern tarzda salon mobilyanıza uygun şık bir aynaya 100 liradan başlayan fiyatlarla ayna çerçevesi ve işçiliği düşünülerek artan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yemek masası arkasına yerleştirebileceğiniz bir Masko salon aynası ile masanızda yanan mumlar hem daha zengin hem de daha ışıl ışıl görünecektir. Masko salon aynası modelleri 2018 yılında oldukça gündemde olan ve sizin tarzınızı yansıtan modeller arasında yerini almaktadır.

Sizlerle görsellerimizde paylaşmış olduğumuz salon duvar aynası modellerinden en beğendiğiniz bir tanesini  hemen salon koltuklarınız ve mobilyalarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git