Samsung Galaxy Mega 6.3

Samsung Galaxy Mega 6.3
21 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Sizlere epey zamandır teknolojik haber verememiştik. Birkaç gündür dikkatimi çeken akıllı telefonların son harikası olan Samsung Galaxy Mega’yı bu yazımızda tanıtıyoruz.

Samsung Galaxy Mega hem fiyatı hem de teknolojik üstünlükleri ile sınır tanımıyor. Yalnız en önemli özelliklerinden biri geniş ekran severler için 6.3 inçlik büyük ekranı. Tabii bu kadar büyük ekran ister istemez telefonu büyütüyor. Bu da taşınmasında sıkıntı yarabilir. Ama “Gülü seven dikenine katlanır.” Atasözünde dendiği gibi bizim muradımız geniş ekran ise telefonun ebatları gülün dikeni gibi olacaktır.

Samsung Galaxy Mega için diğer bir endişe de ekranı büyük olduğu için şarj süresinin daha kısa olacağı yönünde. Fakat yapılan incelemeler diğer akıllı telefonlardan pek bir farkının olmadığını gösteriyor.

Samsung Galaxy Mega’nın diğer akıllı telefonlardan bir üstünlüğü de çift sim kart özelliğinin olması. Aynı anda birden fazla telefon taşımayı sevmeyenler için bu özelliği ile de cazip görünüyor.

Samsung Galaxy Mega’nın diğer teknolojik özelliklerini saymaya kalktığımızda bir akıllı telefonda ne olması gerekiyorsa hepsi fazlasıyla var. Burada kullanım kılavuzu gibi tek tek saymaya gerek duymuyorum. İsteyen http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/business-professional/GT-I9200ZWETUR adresinden bütün detaylarını inceleyebilir.

Samsung Galaxy Mega’nın fiyatına gelince inceleyebildiğim kadarıyla 1.499 lira ile 1.699 lira arasında değişen rakamlarda…

Benim burada söyleyebileceğim tek şey geniş ekran seven akıllı telefon kullanıcıları mutlaka Samsung Galaxy Mega’yı görmeli. Çünkü bu telefon onların karizmalarını daha da güçlendirecek, havalarına hava katacak…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git