Sarar Takım Modelleri 2018

Sarar Takım Modelleri 2018
20 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

1944 yılından bu yana, dinamik ve genç çizgisiyle, kaliteden ödün vermeyen, yenikçi, özgür kesimleriyle, pek çok dünya ülkesinde moda devleri arasında girebilmiş bir marka; SARAR. Adı ile müsemma bir çizgide ilerleyen Sarar Giyim, konfeksiyon ürünlerinin yanı sıra mağazalarının dinamikliğiyle, ruhunuzu sarıyor.


Kadın-Erkek konfeksiyonunda, her ihtiyacı tek mağazada karşılamayı ilke edinmiş bir politikayla ilerleyen Sarar Giyim, yelpazesini sıklıkla yenilemeyi de ihmal etmiyor. Her mevsime özel, titizlikle çalışan tasarımcıları yarattıkları tasarımlarla, kişiye özel dikilmiş hissi uyandırıyor. Erkek ağırlıklı tasarlanan Sarar takım elbise modelleri, maskülen kadın modasında da iddialı. Erkek konfeksiyonunda olduğu gibi tek parça halinde satılmayan maskülen kadın Sarar takım elbise modellerini, kadın giyim reyonunda pantolon ve ceket bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Kadın konfeksiyonunda, bütünden çok parçalar halinde kombinasyon yapmayı ve yaptırmayı daha uygun buluyor, tasarımcılar. Fakat konu erkek konfeksiyonuna geldiğinde, daha bütün, parçaları birleşmiş modeller çıkıyor karşımıza. Kadınların, takım elbise tercihleri daha çok çalışma hayatının rutininde karşımıza çıkarken erkeklerde daha fazla mekânda karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı olsa gerek, erkek takımları bütün olarak satışta. Sarar giyim firması, kadın ve erkeğin günlük yaşantılarındaki tempoya göre de mağaza dekorasyonu belirliyor. İki farklı cinsin, farklı önceliklerine göre şekil alan bölümler, müşterilere evlerinde olduğu hissini uyandırıyor. Kadın reyonları, daha çok çalışan kadına yönelik tasarlanmış. İlk ihtiyaçlar elinin altında, hızlı, pratik. Düşünülerek alınacaklar ise sonlara doğru diziliyor. Erkek reyonuna baktığımız da ise kadın reyonunun aksine pek çok ürünün kısa mesafelerle sergilendiğini, sadece Sarar takım elbise modellerinin, diğer ürünlere kıyasla gerilerde olduğunu görürüz.
Sarar Giyimin, müşterilerinin isteklerine göre şekil alan mağaza dekorasyonu ve mevsimlik kreasyonuyla, hem ruhsal hem de bedensel bir hazla sarıyor insanı. Yeniliklere sonuna kadar açık bir mağaza anlayışıyla, ilerleyen Sarar Giyim, özellikle çalışan kadınların tercih ettiği bir marka oluyor. Kadının tercihi, erkeğini de etkilediğinden erkeklerin tercihlerinde de öncelikte yer alıyor. Sarar giyim, erkeğin tercihlerini, bir kadının şekillendirdiğini çok iyi biliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git