Sevgililer Gününde Giyilebilecek Ceket Modelleri

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Ceket Modelleri
11 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Ceket Modelleri

Kış aylarında en çok dikkat çeken üst giyim parçalarından biri olan ceketler şıklıktan ve klasik giyimden vazgeçmeyen bayanların her zaman en öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Sevgililer günü giyimi için de klasik olmayı tercih eden bayanlar ceket giyiminden vazgeçmeyerek bu kombini, uygun bir ceketle tamamlamak istemektedir.

Şık ve klasik bir görüntü tercih etmek isteyen bayanlar için önemli bir sevgililer günü tercihi olan ceketler, senenin moda renkleri olan koyu renkler tercih edilebilmektedir. Koyu renk klasik bir ceketin altına giyilecek bir kalem etek, içine giyilecek açık renk bir bluz ve siyah bir çizme ile klasik ve şık olabilmek mümkündür. Bu sayede sevgililer gününde dikkat çekici olabilmek de mümkündür.

Sevgililer gününde şık ve rahat bir görüntü sergilemek isteyen bayanların tercih edebileceği ceketler ise, klasik modellerde olanın tam tersi olarak daha canlı renklerden ve asimetrik kesimlerden oluşan ceketlerdir. Asimetrik ve canlı renkte olan bir ceket, skinny bir Jean pantolon ve uzun topuklu bir ayakkabı veya bot ile kombinleyerek kullanılabilmektedir. Bu kombinin içerisine giyecek düz bir bluz veya gömlek ise kombinin tamamlayıcı ve dikkat çekici parçası olacaktır.

Bu senenin modası olan kadife ceketleri de sevgililer gününde kullanabilmek mümkündür. Koyu bordo veya siyah renk bir kadife ceketi düz siyah kumaş bir pantolon ve maskülen görünümlü bir bot ile kullanılabileceği gibi, sivri burun ve ince topuklu bir ayakkabı ile de kullanmak mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git