2013 Yılında İthal duvar kağıtları oldukça rağbet görüyor. Evlerimizin her alanında rahatlıkla kullanılabilecek olan bu birbirinden şık duvar kağıtları, Swarovski taşlı ve simli modelleri ile yeni sezon ürünler arasında yerini aldı.

Duvar kağıtları kalitesi ve kullanım kolaylığı açısından evlerinizin her bölümünde sizlere model ve renkleriyle eşlik etmektedir.  Duvar kağıtları insan sağlığı düşünülerek özenle üretilmiştir.

Avrupadan ithal edilen simli duvar kağıtları 2014 yılında en çok tercih edilecek duvar kağıdı modelleri arasında öne çıkmaktadır. Simli ve Swarovski taşlı 2014 modası duvar kağıtları ile evinizin salonlarını, oturma odalarını, yatak odalarını ve çocuk odalarınızı tasarım harikası haline getirebilir, en gözde mekanlara sahip olabilirsiniz. Işıltılı ve göz dolduran desenleri ile evlerinizin havası değişecektir.

Duvar kağıtlarını döşemek hem zamanınızı almayacak hem de evleriniz hiç kirlenmeyecektir. Boya ve badananın evinize verdiği dağınıklığı yaşamayacaksınız.  Ayrıca; 2014 modası simli ve desenli ithal duvar kağıtları ile  en nadide renk ve desenleri duvarlarınızla buluşturmanızı sağlayacaktır.

Yukarıda resim galerimizde sizler için hazırladığımız 2014 yılına damgasını vuracak, en çok tercih edilen modelleri sizlerle paylaştık. Düğün hazırlığı içinde olanlar, evlerini kışa hazırlayacak olanlar için bu güzel sonbahar günlerinde en kısa sürede evlerinizin duvar dekorlarını birbirinden güzel yeni sezon duvar kağıtları ile tamamlayabilirsiniz.Kategori: Dekorasyon, Genel, Mobilya Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.060 kez okundu. Tarih: 24 Eylül 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.