Tefal Çelik Tencere, Tava ve Cezve Setleri

Tefal Çelik Tencere, Tava ve Cezve Setleri
21 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Tefal Markası 1954 yılından günümüze kadar en güvenilir ve en uygun fiyatlarla kaliteyi sunan bir markadır. Yapışmaz tavayı ilk piyasaya süren Tefal günümüzde de çeşitleriyle sizlerin mutfaklarını donatmaktadır.

Tefal ürünlerinin yelpazesi çok geniştir. Çeşit çeşit düdüklü tencereleriyle, çelik ve teflon tencereleriyle, çeyiz setleriyle, cezve takımlarıyla, elektrikli mutfak aletleriyle sizlerin hayatını kolaylaştırmaya ve ev hanımlarının güvenle kullanacağı mutfak malzemelerini üretmeye devam ediyor.

2017 yılında da piyasaya sürdüğü son model tencere ve tava setleriyle yine sizlerle birlikte ve güvenle kullanacağınız bir marka olmayı sürdürdü. Sizlerin kullanımına sunduğu ölçekli tencereleri ile yemek yapmak artık daha kolay. Cam kapaklı tencereleri ile ocaktaki yemeğinizin kapağını açmadan ne kadar piştiğini kontrol edebilirsiniz.

Tefal  tencere ve tavalarını kullanan  her ev hanımı artık ünlü bir aşçı olmuştur.

Yemek yapmakta acemi olan bayanlar bile; tencereleri ölçekli olduğundan ne kadar su koyacağını, güvenli  clipso control düdüklü tencereleri ile yemeklerini kaç dakikada pişireceğini, yapıştırmayan tavaları ile yemek sonrası tavalarının temizliğini kolaylıkla yapabilmektedir.

Tefal Satış Mağazalarında rahatlıkla bulabileceğiniz, mutfağınıza uygun, kullanım kolaylığı sağlayan ve güvenli Tefal ürün çeşitlerinden seçebilmenize biraz yardımcı olmak için birkaç modeli sizlere sunmak istiyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git