Tek Kişilik Ranza Yatak Modelleri ve Kombinleri

Tek Kişilik Ranza Yatak Modelleri ve Kombinleri
1 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Tek kişilik ranza modelleri ve kombinlerine ait görsellerimizi sizler için hazırladık. Evlerimizde çocuk odaları genelde küçük odalardır. Tabi bu odaları yerleştirmek ve en göz alıcı ve en kullanışlı hale getirmek de bizlerin elinde.

Görsellerimizde 2017 yılı modası tek kişilik ranza ve çocuk odaları hakkında birbirinden güzel kombinleri sizlerle paylaştım.

Genç odaları kombinlerinde muhakkak iki yatak veya iki ranza olması gerekmiyor. İhtiyacınıza cevap veriyorsa tek kişilik ranza ve karyola modellerini de çocuk odalarınız için tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık mobilyalarda gardorabı, çalışma masası ve tek kişilik ranzası ile harika kombinler var ve evinizinde hiç yer kaplamayacak. Çok küçük bir çocuk odasını bile göz alıcı bir oda haline dönüştürebilirsiniz. Çilek, Bellona, Doğtaş gibi tasarım harikası mobilya mağazalarından bu birbirinden güzel tek kişilik ranza ve kombinleri ile çocuğunuzun odasını en keyif aldığı, en mutlu olduğu alan haline getirebilirsiniz.

Fiyatları da seçtiğiniz ürünün büyüklüğüne ve parça sayısına göre değişmektedir. İsterseniz çocuğunuzun odasına ferforje demir karyola ile yatağını hazırlayarak daha değişik bir kombin yaratabilir,  isterseniz ranza modellerini tercih edebilirsiniz.

Renk tercihini ise çocuğunuza bırakabilirsiniz, kız veya erkek çocuk odaları muhakkak mavi veya pembe mobilyalardan seçilmesi gerekmiyor, 2017 yılında özellikle beyaz, turuncu, yeşil, lila, sarı tonları çok moda. Yatak modelleri ise tasarım harikası, gemi modelinden tutun da araba modeline kadar çocuklarımızın hayal dünyasını genişletmek, onları uykularında mutlu rüyalar görmeleri için tasarlanmış bir çok çeşit bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git